Plantalux na targach Agro Expo 2019

Pomiędzy 7 a 10 lutego, Plantalux – startup tworzący innowacyjne systemy oświetleniowe wspomagania wzrostu roślin, weźmie udział w targach Agro Expo w Izmirze.
Na początku lutego, w Izmirze odbędzie się XIV edycja targów Agro Expo 2019. Jest to największa wystawa rolniczo-hodowlana w Turcji oraz jedne z czterech największych targów dla tego sektora w Europie. Udział w imprezie to idealna okazja do zaprezentowania swojego produktu na arenie międzynarodowej. Co roku wydarzenie przyciąga licznych ekspertów i czołowych liderów związanych z branżą. Targi Agro Expo dają także możliwość zapoznania się z innowacyjnymi technologiami, nowymi metodami oraz produktami usprawniającymi rozwój światowego przemysłu rolno-spożywczego. Udział w wydarzeniu pozwala nawiązać liczne kontakty z zagranicznymi firmami i przedsiębiorcami. Podczas wydarzenia prezentowane są również produkty i usługi oferowane przez producentów żywności oraz maszyn, urządzeń dla rolnictwa i ogrodnictwa, hodowców bydła czy też zwierząt domowych.
Podczas tegorocznej edycji jednym z wystawców będzie spółka z portfolio funduszu AgriTech Hub – Plantalux. Firma specjalizuje się w nowoczesnym i inteligentnym oświetleniu w technologii LED COB, a na targach zaprezentuje rozwiązania dla szklarni i farm wertykalnych. Zespół wystawi swoją ofertę na stoisku 1281 w hali A.
Zeszłoroczna edycja targów Agro Expo skupiła 875 wystawców i ponad 300 tysięcy odwiedzających z 60 krajów. Przewiduje się, że w tym roku na wydarzeniu pojawi się 350 tysięcy specjalistów oraz 950 firm z całego świata.
____________________________________________________________________________
AgriTech Hub to Fundusz Venture Capital inwestujący w nowoczesne rozwiązania w obszarze nowych technologii dla sektora rolno-spożywczego. Funduszem zarządza doświadczony zespół ekspertów, który dotychczas aktywnie działał przede wszystkim w  obszarze nowych technologii i ICT, m.in. w funduszu venture capital – KnowledgeHub, który dedykowany jest innowacyjnym rozwiązaniom ICT i skupia w swoim portfelu ponad 20 spółek.
Plantalux jest startupem utworzonym w 2016 roku w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej. Bazując na wiedzy i doświadczeniu z branży elektrotechnicznej i oświetleniowej, zespół tworzy innowacyjne systemy oświetleniowe wspomagania wzrostu roślin w kontrolowanych warunkach.
 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: targach; plantalux; targów; udział; zespół; technologii; ; który; funduszu; rolno-spożywczego.; venture; tysięcy; sektora; obszarze; capital; rozwiązania; rozwó;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »