Piknik Wieprzowy w Gołaszynie

Wielkopolska Izba Rolnicza serdecznie zaprasza na Piknik Wieprzowy, który odbędzie się 6 września na terenie Centrum Wystawienniczo Edukacyjnego Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gołaszynie. Piknik odbędzie się w ramach imprezy "Wielkopolska Wieś Zaprasza".

Piknik Wieprzowy ma na celu przekonanie konsumentów o potrzebie wyboru mięs i wędlin z polskiej wieprzowiny oraz zapoznanie odwiedzających z jakością i zaletami spożycia polskich produktów żywnościowych, w szczególności przetworów i produktów wytworzonych z mięsa wieprzowego.

W trakcie imprezy odbędą się degustacje potraw z wieprzowiny, pokazy kulinarne oraz konkursy dla dzieci i dorosłych. W ramach Pikniku ogłoszony został konkurs kulinarny Pt. "Świnia smakuje!".

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.
Regulamin
Zgłoszenie
Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy!

Źródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: piknik; wieprzowy; produktów; odbędzie; ramach; gołaszynie; imprezy; potraw; wieprzowiny; ; degustacje; konkursy; kulinarne; pokazy; szczególności; żywnościowych; ; p;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »