Pierwsza praktyczna prezentacja urządzenia do zakwaszania gnojowicy kwasem siarkowym metodą "w zbiorniku"

Instytut Technologiczno-Przyrodniczy Zakład Doświadczalny w Biebrzy oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu organizują w dniu 12 czerwca 2018r. w Biebrzy pierwszy w Polsce pokaz pracy urządzenia służącego do zakwaszania gnojowicy kwasem siarkowym.

Zaprezentowane będzie duńskie urządzenie marki ØRUM. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do Zakładu Doświadczalnego w Biebrzy woj. podlaskie gmina Grajewo. Prezentacja urządzenia odbywa się w ramach realizacji projektu „Baltic Slurry Acidification” w którym ze strony polskiej udział biorą Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu oraz Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Warszawie.

W załączeniu program.

Wszelkich Informacji udziela Mateusz Sękowski – m.sekowski@cdr.gov.pl, tel. 048 365 69 43.

indeks

 


 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

indeks
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: urządzenia; biebrzy; prezentacja; zakwaszania; gnojowicy; kwasem; rolniczego; doradztwa; pierwsza; praktyczna; oddział; brwinowie; centrum; radomiu; technologiczno-przyrodniczy; instytut; zbiorniku";

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »