PRZED NAMI DNI POLA 2017

 
zapraszamy na dni pola 1Chociaż wiosna ledwo co zagościła na naszych polach to już teraz w imieniu zespołu PROCAM oraz właścicieli gospodarstw, w których prowadzone są nasze poletka demonstracyjne, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na czerwcowe Dni Pola 2017, organizowane przez naszą firmę.
Ogólnopolski cykl Dni Pola ma za zadanie wprowadzenie wszystkich zainteresowanych Klientów i partnerów naszej firmy w nowy sezon z zakresu agrotechniki, nasiennictwa i ochrony roślin.
W rolnictwie szczególnie ważne jest odpowiednio wczesne planowanie, dlatego też, jak co roku będąc przed wyborem odmian zarówno zbóż ozimych, jak i rzepaku ozimego jednym z głównych tematów jaki będziemy prezentować to propozycja najlepszych odmian zaopiniowanych przez specjalistów z Działu Nasiennego PROCAM.
Dni Pola to okazja do zapoznania się z wypróbowanymi w doświadczeniach i przynoszącymi ekonomiczne korzyści rozwiązaniami w produkcji roślinnej. Celem doradców PROCAM, będących do dyspozycji Gości na naszych imprezach polowych jest przekazanie jak największej dawki niezbędnej wiedzy agronomicznej oraz wymiana opinii, a także doświadczeń z rolnikami.
Spotkania będą prowadzone wokół tematyki takiej jak: sytuacja fitosanitarna na polach w 2017 r. z uwzględnieniem problemów związanych z przebiegiem pogody. Ważnym elementem tematyki spotkań będzie potrzeba i propozycje doboru optymalnych rozwiązań ochrony i nawożenia roślin uprawnych dostosowanych do warunków na danym stanowisku.
Głównym punktem wszystkich spotkań będzie zwiedzanie kolekcji odmian rzepaku ozimego i pszenicy ozimej. Poza tym można będzie zlustrować zblokowane w jednym miejscu odmiany rzepaku (w poszczególnych miejscach, tak jak w Stanowie kilka do kilkunastu odmian) oraz odmiany pszenicy ozimej (ok. 6-10 odmian). Spotkania będą okazją do prezentacji najlepszych rozwiązań w zakresie nawożenia mineralnego, nawożenia dolistnego, ochrony herbicydowej, ochrony fungicydowej czy też insektycydowej w poszczególnych terminach fenologicznych roślin uprawnych.
W trakcie zwiedzania poletek doświadczalnych oraz rozwiązań ochrony roślin będą także prezentowane najnowsze rozwiązania w temacie maszyn rolniczych, szczególnie związanych z aplikacją środków ochrony roślin, uprawą gleby, jak również nawożeniem.
Doradcy pomogą przy:
  •  identyfikacji zagrożeń fitosanitarnych
  •  badaniu gleby i wody.
Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem naszych Dni Pola 2017 i do aktywnego udziału w spotkaniach łączących najnowszą teorię z najlepszą praktyką rolniczą!

 
Dni Pola PROCAM 2017
 
Lokalizacja
Data
1
STRACHOCIN
POWIAT STARGARDZKI, GMINA STARGARD, WOJ. ZACHODNIO-POMORSKIE
02.06.2017
PIĄTEK
2
ŻÓRAWINA
POWIAT WROCŁAWSKI, GMINA ŻÓRAWINA, WOJ. DOLNOŚLĄSKIE
06.06.2017
WTOREK
3
PODOLANY
POWIAT ZŁOTORYJSKI, GMINA ZŁOTORYJA, WOJ. DOLNOŚLĄSKIE
07.06.2017
ŚRODA
4
KAROLEWO
POWIAT OBORNICKI, GMINA ROGOŹNO, WOJ. WIELKOPOLSKIE
09.06.2017
PIĄTEK
5
RATYCZÓW
POWIAT TOMASZOWSKI, GMINA ŁASZCZÓW, WOJ. LUBELSKIE
13.06.2017
WTOREK
6
SZEPIETOWO-WAWRZYŃCE
POWIAT WYSOKOMAZOWIECKI, GMINA SZEPIETOWO, WOJ. PODLASKIE
14.06.2017
ŚRODA
7
STANOWO
- POWIAT SZTUM, GMINA DZIERZGOŃ, WOJ. POMORSKIE
22.06.2017
CZWARTEK

 

 

 
 

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

zapraszamy na dni pola 1
TAGI: powiat; ochrony; będą; rozwiązań; roślin; będzie; rzepaku; odmian; wszystkich; nawożenia; naszych; dolnoŚlĄskie; procam; odmiany; wtorek; najlepszych; szczególnie; polach; Środ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »