PROW 2014-2020 - Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu zaprasza na 1 - dniowe szkolenie w dniu 10 marca 2017 roku (piątek) z podejmowania działalności pozarolniczej. Tematem głównym będą zagadnienia dotyczące wsparcia finansowego dla rolników w ogłoszonym naborze wniosków w Poddziałaniu 6.2 "Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich". Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat warunków dostępu, kryteriów i stosowanych procedur w tym wypełnianie wniosków i biznesplanów.

Wykłady poprowadzi pracownik CDR O/Radom Ireneusz Gradka.

Szkolenie rozpocznie się w dniu 10.03.2017 roku (piątek) o godz. 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego ODDZIAŁ w RADOMIU, ul. Chorzowska 16/18.

KOSZT UCZESTNICTWA –  115 zł, w tym: koszty dydaktyczne, materiały szkoleniowe, sala, obiad, serwis kawowy.

Dla osób zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem* istnieje możliwość rezerwacji noclegu i wyżywienia, w tym: nocleg 70 zł, śniadanie 17 zł.
*- proszę zaznaczyć w karcie zgłoszenia.      

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać w terminie do 07.03.2017 roku na adres b.ozdzinska@cdr.gov.pl, faksem pod numer 48 365 49 70 lub pocztą.

W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu bez stosownego powiadomienia do dnia 8 marca 2017 roku będziemy obciążać kosztami uczestnictwa.

Osoba do kontaktów merytorycznych - Ireneusz Gradka, telefon 48 365 69 33, e-mail i.gradka@cdr.gov.pl.

Do pobrania:

•    Karta zgłoszenia
•    Program szkolenia

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: działalności; pozarolniczej; doradztwa; rolniczego; rozpoczęcie; proszę; uczestnictwa; wniosków; ireneusz; centrum; premia; 2014-2020; (piątek); śniadanie; karcie; zaznaczyć; zgłoszen;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »