Owocna jesień tylko w Kielcach

 

27-28 listopada debiutują targi Sadowniczo-Warzywnicze HORT-TECHNIKA i Wystawa Rybactwa Śródlądowego
 
AGROTECH   NIEDZIELA 6Już od piątku, 27 listopada w Targach Kielce startują dwudniowe targi HORT-TECHNIKA z Panelem Pszczelarskim oraz Wystawa Rybactwa Śródlądowego. To jesienne premiery w targowym kalendarzu. Debiutujące imprezy zgromadziły101 wystawców branży sadowniczo-warzywniczej oraz pszczelarskiej i 10 firm reprezentujących rybactwo śródlądowe - wszystko na powierzchni ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych. Będą premierowe pokazy maszyn i narzędzi, degustacje miodów. Targowe wydarzenia uzupełnią merytoryczna Konferencja Sadowniczo-Warzywnicza i Kongres Rybactwa Śródlądowego, których organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. 
 
Po raz pierwszy w Polsce
Targi Sadowniczo-Warzywnicze HORT-TECHNIKA w Kielcach będą miejscem polskich premier nowoczesnych maszyn np. samopoziomującej platformy sadowniczej Orsi Cross Eco, czy opryskiwacz sadowniczy Zupan DT Maxi. Zwiedzających zainteresują zapewne agregaty do generowania mgły- wykorzystywane nie tylko w sadownictwie, ale też przez…marynarkę wojenną Stanów Zjednoczonych. Ekspozycję maszyn uzupełni między innymi gama kompleksowego wyposażenia szklarni, systemów nawadniania, torfów, podłoży i ogrodowej chemii.
 
O pszczołach i dla pszczół
Panel Pszczelarski, organizowany podczas HORT-TECHNIKI przez Polski Związek Pszczelarski dosłownie popłynie miodem… w czasie degustacji tegorocznych zbiorów! Wybrany zostanie najlepszy z nich. Atrakcją będzie fiat 126p, który objechał Europę promując polskie pszczelarstwo i akcję edukacyjną „Miód kupujesz - pszczoły ratujesz”.
 
Specjaliści podpowiedzą
Merytoryczne konferencje i wymiana doświadczeń staną się atutem targowych dni. Specjaliści podpowiedzą nie tylko jak pozyskać pieniądze na produkcję, ale jak zarządzać, by zarabiać i rozwijać się. Konferencja Sadowniczo-Warzywnicza, organizowana 27 listopada przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego - partnera targów HORT-TECHNIKA, wskaże nowe kierunki eksportu polskich owoców i warzyw, poruszy kwestie dofinansowań unijnych, embarga i suszy.
 
Ryby mają głos
Także 27 listopada staruje pierwsza w Polsce Wystawa Rybactwa Śródlądowego  wraz z Kongresem Rybactwa Śródlądowego, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Wojewodztwa Świętokrzyskiego Będzie poruszać kwestie unijnych dofinansowań z programu „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020, ale także problemy gospodarstw rybackich. Profesjonaliści z całej Polski mówić będą także o walorach zdrowotnych ryb śródlądowych.  
 
Targi Hort-Technika i Wystawa Rybactwa Śródlądowego odbywają się 27-28 listopada. Ekspozycja otwarta jest dla zwiedzających w godzinach 9-17 w piątek i 9-16 w sobotę. Biuro Prasowe zaprasza do hali E- kapsuła E2

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

AGROTECH   NIEDZIELA 6
TAGI: rybactwa; listopada; wystawa; urząd; marszałkowski; maszyn; kielcach; będą; kwestie; dofinansowań; konferencja; Świętokrzyskiego; będzie; zwiedzających; także;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »