shiuz__750 x 100 px_1

Ostrzeżenie przed korzystaniem z usług dotyczących certyfikacji żywności oferowanych na stronie internetowej http://advancedrun.pl/

Ostrzeżenie przed korzystaniem z usług dotyczących certyfikacji żywności oferowanych na stronie internetowej http://advancedrun.pl/

Informuję o pojawieniu się strony internetowej  http://advancedrun.pl/, na której nielegalnie oferowana jest certyfikacja żywności wysokiej jakości w zakresie przetwórstwa produktów ekologicznych oraz krajowych systemów jakości żywności: PQS Poork Quality System, QAFP Quality Assurance for Food Products, QMP Quality Meat System.

Główny Inspektor JHARS ostrzega przed podawaniem swoich danych osobowych i korzystaniem z usług oferowanych na tej stronie internetowej.

Podmiot prowadzący tę stronę internetową, nie jest upoważniony przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi do prowadzenia działalności w zakresie certyfikacji żywności objętej ww. systemami jakości, a Główny Inspektor JHARS nie nadzoruje tego podmiotu i nie odpowiada za jego działalność.

Wiarygodnym źródłem informacji o jednostkach certyfikujących prowadzących działalność w zakresie certyfikacji produktów objętych systemami jakości żywności jest strona internetowa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.

Jednocześnie informuję, że organy IJHARS podejmują działania w celu wyeliminowania nieuczciwych praktyk rynkowych prowadzonych za pośrednictwem tej strony internetowej.

 Źródło
 Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
 http://www.ijhar-s.gov.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: żywności; certyfikacji; jakości; usług; oferowanych; stronie; korzystaniem; quality; dotyczących; internetowej; zakresie; ostrzeżenie; artykułów; handlowej; inspektor; rozwoju; rolnictwa;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »