Opłacalność i zasady uprawy krzewów – szkolenie

Centrum Doradztwa Rolniczego  zaprasza na szkolenie pt. „Opłacalność i zasady uprawy krzewów”, które odbędzie się w dniach 16-17 października 2019r. Szkolenie skierowane jest do doradców z ośrodków doradztwa rolniczego, izb rolniczych, doradców prywatnych, nauczycieli szkół rolniczych oraz mieszkańców obszarów wiejskich. Szkolenie ma na celu upowszechnienie wiedzy z zakresu mniej znanych upraw sadowniczych tj. dereń, jagoda kamczacka, rokitnik, minikiwi oraz winorośli. Szkolenie ma charakter dwudniowego spotkania, pierwszego dnia odbędzie się konferencja z udziałem wykładowców z instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. Natomiast drugiego dnia odbędzie się wyjazd studyjny do sadu doświadczalnego w Dąbrowicach  należącego do IO  w Skierniewicach gdzie zaprezentowane zostaną uprawy krzewów mało znanych prezentowanych pierwszego dnia szkolenia.

Koszty dydaktyczne: (autokar, serwisy kawowe, materiały, dydaktyka) doradcy WODR bezpłatnie , pozostali uczestnicy  189 zł za osobę.

Koszty bytowe: (noclegi , wyżywienie) ponoszą wszyscy uczestnicy szkolenia zgodnie z oświadczeniem na karcie uczestnictwa i cennikiem CDR tj:

Śniadanie – 19 zł

Obiad – 28 zł

Kolacja – 20 zł

Miejsce szkolenia: Zajęcia rozpoczną się 16 października 2019r. o godz. 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów

Kartę zgłoszenia uczestnictwa (do pobrania poniżej) prosimy przesłać mailem (skan) na adres: a.korczykowska@cdr.gov.pl, 22 729 66 34 wew. 253 do dnia 03.10.2019r.

Osoby do kontaktu w sprawach merytorycznych:

Barbara Grygo tel. (22) 125 62 24,   b.grygo@cdr.gov.pl

Piotr Płachetko tel. (22)125-62-71,   p.plachetko@cdr.gov.pl

W załączeniu ramowy program szkolenialink zewnętrzny oraz karta zgłoszenia uczestnictwalink zewnętrzny.

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; uprawy; doradztwa; odbędzie; ; zasady; znanych; szkolenia; doradców; 2019r.; października; opłacalność; uczestnictwa; zgłoszenia; pierwszego; krzewów; szkolenia:; zaję;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »