Operacja KSOW pn.: "Przedsiębiorcze obszary wiejskie"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie realizuje operację pn. "Przedsiębiorcze obszary wiejskie", ujętą w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019.

Głównym celem przedsięwzięcia jest przekazanie wiedzy i wymiana doświadczeń na temat najlepszych działań kreujących przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

 

Przedsiebiorcze obszary wiejskie

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej  „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

 

Cała operacja oparta jest na wielu edycjach  konkursu Sposób na Sukces, organizowanego przez Centrum od 19 lat, którego podstawową ideą jest promocja przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

Operacja składa się z gali finałowej XIX edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces zorganizowanej w Pałacu Belweder w Warszawie, publikacji w postaci broszury drukowanej pn. "Dobre praktyki w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich na przykładzie konkursu Sposób na Sukces " oraz wyjazdu studyjnego na teren województwa kujawsko-pomorskiego do przedsiębiorców – laureatów wielu edycji  konkursu Sposób na Sukces.

Beneficjenci operacji to laureaci konkursu Sposób na Sukces, pracownicy jednostek doradztwa rolniczego, przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przedstawiciele lokalnych grup działania, osoby biorące udział w organizacji i przeprowadzaniu konkursu. Przedsiębiorcy, u których odbędą się wizyty studyjne, również skorzystają z wymiany wiedzy i doświadczeń.

Poznanie dobrych przykładów przedsiębiorczości na obszarach wiejskich pozwoli na zwiększenie wiedzy na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa - ekonomiki, marketingu, oraz zarządzania kapitałem ludzkim, obowiązujących przepisów prawnych a także  możliwości uzyskania wsparcia finansowego.

 

 

Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pllink zewnętrzny
Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

KSOW logo

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Przedsiebiorcze obszary wiejskie
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; obszarów; sposób; konkursu; wiejskich; obszary; obszarach; operacja; doradztwa; przedsiębiorczości; ; wiedzy; przedstawiciele; "przedsiębiorcze; sukces; ; rolnictwa; su;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »