Nowa wersja Ankiety - Sektorowa Rama Kwalifikacji dla Rolnictwa (SRK)

Jednym z ważniejszych aspektów tworzenia Sektorowej Ramy dla Rolnictwa jest możliwie szeroka konsultacja Wstępnego projektu Sektorowej Ramy Kwalifikacji dla Rolnictwa w środowisku interesariuszy sektora rolnictwa, czyli m.in. Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ośrodków Doradztwa Rolniczego, Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej, Izb Rolniczych, branżowych szkół zawodowych, instytutów badawczych oraz producentów rolnych. Proces ten ma na celu weryfikację dokumentów pod kątem użytej terminologii, przejrzystości zapisów oraz poprawności merytorycznej.

Zwracamy się do Państwa z prośba o wypełnienie poprawionej wersji ankiety konsultacyjnej. Zmodyfikowana wersja pozwala na sprawne wypełnienie ankiety, w odpowiednio krótkim czasie. Jednocześnie, w przypadku skorzystania z załączników, prosimy o odniesienie się do tematyki Państwa specjalizacji, tj. produkcji roślinnej lub zwierzęcej.

Pragniemy podkreślić, że Państwa opinia ma istotne znaczenie w procesie tworzenia Wykonania ramy kwalifikacji dla sektora rolnictwa w Polsce (SRK dla Rolnictwa) i to od Państwa opinii, w dużej mierze, będzie zależał cały system zakresu wiedzy dotyczącego kwalifikacji i kompetencji wymaganych od osób prowadzących gospodarstwa rolne oraz pracowników zatrudnionych w sektorze rolnym oraz będący podstawą do opracowania programów kształcenia i szkolenia na potrzeby branży rolnictwa w Polsce.

Aby poznać Państwa opinię udostępniamy nową wersję Ankiety konsultacyjnej link zewnętrzny

Ankieta konsultacyjna jest dostępna do wypełnienia on-line pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJ9k5aNyR3ZO7jcBbdvHCfZut4I1CiYpSrTdgb4xbU3EFWRw/viewformlink zewnętrzny


Istnieje również możliwość wypełnienia Ankiety konsultacyjnej w wersji word (plik w załączeniu). Przy wyborze tej formy bardzo prosimy wypełniony formularz przesłać wiadomością e-mail na adres: weryfikacja@eprd.pl


Proces konsultacji potrwa do 12 lipca br.


W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności bardzo prosimy o kontakt:

Magdalena Słocińska - magda.slocinska@mabea.pl, 504 382 929,
Leszek Żukowski – l.zukowski@cdr.gov.pl, 690 544 142,
Damian Kuznowicz - d.kuznowicz@eprd.pl, 600 435 424.


Do pobrania

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; ankiety; kwalifikacji; państwa; wersja; prosimy; doradztwa; wypełnienia; rolnictwa; ; sektora; konsultacyjnej; wersji; bardzo; sektorowej; tworzenia; wypełnienie; sektorowa; szkolenia; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »