New Holland zdobywa trzy wyróżnienia ASABE AE50 w kategorii innowacji na 2020 rok

 

 

 

T8 410 Genesis StageV 19 G 016Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Rolnictwa i Biologii (ASABE) wybrało trzy innowacje New Holland Agriculture na zwycięzców nagród AE50 2020: podłokietnik SideWinder Ultra, system sterowania przekładnią Ground Speed Management II oraz pomocniczy układ poziomujący produkt w 4. zbiorniku do rozsiewaczy pneumatycznych z serii P. Te prestiżowe nagrody stanowią wyróżnienie dla produktów uznanych za najbardziej innowacyjne, znaczny rozwój rozwiązań konstrukcyjnych oraz ich wpływ na rynek w obszarach rolnictwa, sektora spożywczego oraz systemów biologicznych.

 

Carlo Lambro, Prezydent marki w New Holland Agriculture, oznajmił: - Otrzymanie tak prestiżowych wyróżnień jest dla nas zaszczytem, stanowią one dowód innowacyjności New Holland oraz przyszłościowego podejścia do mechanizacji rolnictwa. To w pełni zasłużone uznanie dla zespołu New Holland na całym świecie za ich zdolność do ciągłego rozwijania produktów i technologii, w celu stałego podnoszenia poprzeczki w zakresie efektywności i wydajności produkcyjnej.

 

  • Podłokietnik SideWinder Ultra to zebrane w ergonomiczny i logiczny sposób w jednym miejscu wszystkie kluczowe elementy sterowania ciągnikiem. Poszczególne grupy obejmują silnik i przekładnię, hydraulikę, media oraz klimatyzację. Elementy sterowania licznych funkcji znalazły się na wielofunkcyjnej dźwigni do precyzyjnego zarządzania prędkością ciągnika i operacjami na końcu rzędu. SideWinder Ultra to zaawansowany podłokietnik umożliwiający pełną personalizację i łatwą konfigurację operatorowi. Większość funkcji obsługiwana jest poprzez wybór elementów z rozwijanej listy na nowym ekranie dotykowym IntelliView 12. Personalizacja sprzętu obejmuje wybór pomiędzy zaawansowanym joystickiem, dźwigniami sterowania zdalnego oraz położeniem podłokietnika. Istnieje również możliwość przymocowania do podłokietnika SideWinder Ultra uchwytów do tabletów i telefonów innych producentów.

 

  • System Ground Speed Management II zapewnia nowe, unikalne funkcje ciągnikowi New Holland Dynamic Command zachowując podstawowe charakterystyki układu Ground Speed Management pierwszej generacji i zwiększając jego wydajność. Wprowadzono nowy interfejs obsługi pojazdu oraz system kontroli prędkości podobny do tego wykorzystanego w przekładni bezstopniowej Auto Command. Oddziałuje on również z kluczowymi funkcjami skrzyni biegów i silnika w celu rozwinięcia i utrzymania prędkości wymaganej przez operatora oraz optymalnego zakresu roboczego, zmniejszając zużycie paliwa i usprawniając wydajność pracy poprzez znaczną redukcję pracy operatora.

 

  • Rozsiewacze pneumatyczne z serii P wyposażone w czwarty zbiornik wzbogacone zostały o system automatycznego poziomowania i mieszania. System ten stanowi gwarancję, że drobne ziarno, inokulant lub inne produkty o niewielkich cząstkach dokładnie pokrywają rolki pomiarowe w warunkach prawie pustego zbiornika. Inteligentny system wykorzystuje urządzenie do poziomowania mechanicznego, zasilane silnikiem elektrycznym i współpracujące z czujnikami poziomu pojemnika w celu automatycznego przeniesienia produktu w żądanym kierunku. Wykorzystuje również oprogramowanie do sterowania urządzeniem i wysyłania powiadomień do operatora w kabinie oraz automatycznego funkcjonowania jako urządzenie poziomujące, a gdy poziomowanie nie jest wymagane - do mieszania. Funkcja ta zapewnia maksymalną wydajność produkcyjną, kiedy produkt przesuwa się powoli w 4. zbiorniku, zmniejszając również prawdopodobieństwo spiętrzania produktu.

 

Zwycięskie innowacje New Holland zostaną opisane w specjalnym wydaniu magazynu ASABE Resource: Engineering & Technology for a Sustainable World - czasopisma poświęconemu systemom inżynieryjnym z sektora rolnictwa, biologii i spożywczego na całym świecie.

ASABE jest międzynarodową organizacją naukowo-edukacyjną zajmującą się rozwijaniem rozwiązań inżynieryjnych, które można zastosować w systemach rolnych, spożywczych i biologicznych. Więcej informacji na temat Stowarzyszenia można znaleźć na stronie www.asabe.org/.

Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com

New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasiegiem dzialania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

https://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska

https://twitter.com/NewHollandAG

https://www.instagram.com/NEWHOLLANDAG/

https://www.youtube.com/user/NewHollandAG

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

T8 410 Genesis StageV 19 G 016
TAGI: holland; system; sterowania; również; produktów; więcej; podłokietnik; można; management; całym; informacji; rolnictwa.; finansowania; dealerów; świecie; zakresie; biologicz;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »