New Holland pokazał 11 maszyn Centralne Targi Rolnicze po raz drugi w Nadarzynie

DSC 518330 listopada - 2 grudnia, podczas Centralnych Targów Rolniczych 2017 nie mogło zabraknąć marki New Holland. Lider sprzedaży nowych ciągników rolniczych zaprezentował 11 maszyn przy współpracy z dilerami: Pol-Agra, Agroskład i Agrobard. Wydarzenie odbyło się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Na stoisku marki New Holland zwiedzający mogli obejrzeć 8 modeli ciągników z serii T7, T6, T5, T4, TD i Boomer, prasy belujące – modele Roll-Belt 150 Super Feed i RollBaler 125. Szczególną uwagę gości zwrócił kombajn CX5.80. Eksperci New Holland byli do dyspozycji zwiedzających przez cały czas trwania imprezy. Goście mogli od nich uzyskać szczegółowe informacje na temat prezentowanych maszyn, jego zastosowania oraz doboru, a także wskazań dotyczących optymalizacji pracy.

– W tej edycji Centralnych Targów Rolniczych postawiliśmy na różnorodność. Pokazaliśmy 8 ciągników, z których każdy ma inne parametry i przeznaczenie – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager marki New Holland. – Na naszym stoisku goście mogli zobaczyć zarówno ciągnik T7.165S, który charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem, jak i modele serii T4F/N/V, które są bardzo doceniane przez sadowników. Nasza tegoroczna propozycja targowa pokazuje, że marka New Holland wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich rolników, niezależnie od areału, na jakim pracują czy rodzaju uprawy. Kluczowy jest właściwy dobór sprzętu i maksymalizacja jego osiągów. Eksperci New Holland służą radą w tym zakresie – dodaje.
 
Na stanowisku New Holland obecni byli także konsultanci CNH Industrial Capital. Eksperci CNHI Capital udzielali zwiedzającym obszernych informacji na temat programu Finansowania Fabrycznego oraz odpowiadali na pytania dotyczące rozwiązań, jakie marka oferuje rolnikom.

Atrakcją stanowiska New Holland była fotobudka, która spotkała się z wielkim zainteresowaniem nie tylko najmłodszych fanów marki. Każdy miłośnik niebieskich i żółtych maszyn mógł wrócić z wystawy z niezwykłą pamiątką – zdjęciem z ulubionym modelem New Holland. W kolejce do wykonania fotografii ustawiły się całe rodziny.
 
Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie rozpoczęły się w czwartek, 30 listopada i trwały do soboty. Organizatorzy zaprosili gości do salonów tematycznych, na prelekcje, seminaria i konferencje. Atrakcją wydarzenia były występy zespołów folklorystycznych oraz twórców polskiej muzyki rozrywkowej.

 

Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasięgiem działania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/posts

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

DSC 5183
TAGI: holland; ; maszyn; informacji; eksperci; także; rolniczych; finansowania; rolnicze; holland.; nadarzynie; więcej; modele; stoisku; goście; każdy; produktów; dealerów; sprzętu;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »