Narzędzia pracy doradczej

Działając w dobie pandemii i zagrożenia epidemiologicznego, ograniczając do minimum kontakty osobiste, ważną rzeczą staje się przekaz medialny także ten w Internecie.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom pracownicy Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu opracowali szereg pomocnych w codziennej pracy doradczej i do wykorzystania przez Państwa oraz rozpropagowania wśród rolników, prostych aplikacji komputerowych dotyczących PROW 2014-2020 a w szczególności dotyczących aktualnych naborów wniosków.

Udostępnione narzędzia pomogą łatwo (lecz tylko orientacyjnie) sprawdzić np. kryteria dostępu do danego działania PROW 2014-2020, wielkość ekonomiczną gospodarstwa, sporządzić obrót stada, sprawdzić za co możemy uzyskać punkty za tzw. „Środowisko”, itp.

Są to formularze szkoleniowe i takim celom służą. Nie są one dokumentami ani załącznikami niezbędnymi do uzyskania pomocy. Nie są zablokowane ani zabezpieczone hasłem i autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z tytułu ich wykorzystania.

Aplikacje te znajdują się na stronie www.cdr.gov.pl w zakładce Repozytorium narzędzi pracy doradczej. Poniżej link:

Repozytorium narzędzi pracy doradczej


Miłej i pożytecznej pracy.
Zespół Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem
CDR O/Radom

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: narzędzia; doradczej; dotyczących; sprawdzić; doradztwa; narzędzi; o/radom    Źródło  centrum; uzyskania; niezbędnymi; załącznikami; dokumentami; służą.; szkolen;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »