Narodowa Rada Rozwoju - zebranie sekcji Wieś, rolnictwo

8 października 2019 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się zebranie sekcji Wieś, rolnictwo Narodowej Rady Rozwoju, która jest gremium konsultacyjno-doradczym przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej. W spotkaniu uczestniczył przedstawiciel Centrum Doradztwa Rolniczego.

Tematem wiodącym spotkania był wpływ Polityki Spójności na rozwój obszarów wiejskich. Dyskusja dotyczyła analizy czynników oddziałujących na rozwój gospodarczy w gminach, a także problemów demograficznych na polskiej wsi. Mówiono również o roli samorządów w polityce inwestycyjnej na obszarach wiejskich.

W najbliższych dniach na stronie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju dostępny będzie Raport o wpływie Polityki Spójności na rozwój wsi.

 

20191008 150525

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

20191008 150525
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwój; zebranie; sekcji; wieś; ; rolnictwo; rozwoju; spójności; doradztwa; polityki; narodowa; samorządów; także; problemów; demograficznych; polskiej; mówiono; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »