Najbliższe prace parlamentarnych komisji rolnictwa

sejmW dniu 12 styczna 2016 r. na posiedzeniu o godz. 16.00 senacka Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi zajmie się informacją ministra rolnictwa i rozwoju wsi o aktualnej sytuacji i podejmowanych działaniach na rynkach trzody chlewnej i mleka.

Posiedzenie sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozowju Wsi zaplanowane zostało na 14 stycznia 2016 r. na godz. 10:00. Komisja rozpatrzy projekt planu pracy Komisji na okres od 1 stycznia do 31 lipca 2016 r. (przedstawi Przewodniczący Komisji), zapozna się z informacją Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego: „Rolnictwo i obszary wiejskie, a ochrona klimatu” oraz z informacją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o pomocy finansowej dla producentów mleka i wieprzowiny.

 
 

125ml milk

sejm
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; komisji; rozwoju; informacją; komisja; najbliższe; ministra; stycznia; parlamentarnych; obszary; wiejskie; ; ochrona; „rolnictwo; instytutu;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »