shiuz__750 x 100 px_1

Najbliższe posiedzenia Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi

sejmSejmowa Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi spotka się w dniu 9 grudnia 2015 o godz. 12:00 i rozpatrzy informację Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o zadaniach resortu w VIII kadencji Sejmu RP oraz sprawy bieżące. Odbędzie się także pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego (druk nr 71) - uzasadnia poseł Jan Krzysztof Ardanowski.

10 grudnia 2015 o godz. 10:00 Komisja wysłucha informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii o aktualnych problemach związanych z przypadkami występowania afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Polsce oraz działaniach podejmowanych przez rząd w celu zminimalizowania negatywnych skutków wirusa dla producentów oraz eksporterów wieprzowiny.

Senacka KRiRW w dniu 8 grudnia 2015 r. o godz. 18.00 wysłucha informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat planowanych zamierzeń resortu.

 

125ml milk

sejm
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; rolnictwa; ministra; grudnia; informacji; ustawy; najbliższe; komisji; komisja; posiedzenia; działaniach; polsce; świń; podejmowanych; afrykańskiego;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »