Nabór do programu Kultura – Interwencje 2020

W ubiegłym miesiącu Narodowe Centrum Kultury ogłosiło nabór wniosków do programu Kultura - Interwencje 2020, który skierowany jest m.in. do Kół Gospodyń Wiejskich.

1

Jak podaje organizator – Narodowe Centrum Kultury, celem programu ww. jest tworzenie warunków dla wzmacniania tożsamości i uczestnictwa w kulturze na poziomie regionalnym, lokalnym i krajowym, a także upamiętniania polskiego dziedzictwa historycznego poprzez finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym.
Podmiotami uprawnionymi do wzięcia udziału i składania wniosków w programie Kultura – Interwencje 2020 są m.in. Koła Gospodyń Wiejskich, które są wpisane do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.

Termin realizacji zadań w ramach programu: od 20 kwietnia do 30 października 2020 r.

Na stronie internetowej Narodowego Centrum Kultury można znaleźć odnośnik do systemu przez który należy złożyć wniosek. Znajduje się tam również regulamin programu i wniosek wzorcowy wraz ze wskazówkami do wypełnienia formularza.

Wnioski do programu należy złożyć do 16 marca 2020 r.

Magdalena Kołodziejek
Źródło: Narodowe Centrum Kultury

 Źródło
 Wielkopolska Izba Rolnicza
 http://www.wir.org.pl/

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

1
TAGI: programu; kultura; interwencje; centrum; kultury; narodowe; gospodyń; nabór; kół; realizacji; należy; ; złożyć; który; wniosków; kołodziejek Źródło:; r.;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »