Możliwości uprawy ziemniaka w systemie integrowanej ochrony i produkcji

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/Radom zaprasza doradców z Ośrodków Doradztwa Rolniczego na szkolenie „Możliwości uprawy ziemniaka w systemie integrowanej ochrony i produkcji”.

Przygotowany program obejmuje zagadnienia z zakresu osiągnięć naukowych, które mogą zostać wykorzystane w nowoczesnej produkcji ziemniaka opartej na integrowanych zasadach. Zostaną przekazane efekty najnowszych wyników badań z zakresu ochrony, prawidłowej agrotechniki oraz konkurencyjności i ekonomiki uprawy ziemniaka.

Szkolenie odbędzie się w Oddziale w Radomiu ul. Chorzowska 16/18 w dniach 31.03-01.04.2014 roku. Początek szkolenia o godzinie 12.00 pierwszego dnia, a zakończenie o godz.14.15 dnia następnego.
Udział w szkoleniu  jest bezpłatny (dydaktyka, materiały szkoleniowe, nocleg, wyżywienie), instytucja delegująca pokrywa jedynie koszt dojazdu uczestników. Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w przeddzień szkolenia po uprzednim zgłoszeniu.

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, należy niezwłoczne powiadomić CDR O/Radom, co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia, w przeciwnym razie instytucja delegująca zostanie obciążona kosztami posiłków za pierwszy dzień.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać na załączonym formularzu do 26 marca 2014 roku na adres w.kowalski@cdr.gov.pl lub faksem: 48 365 49 70.

Opiekę merytoryczną szkolenia sprawuje Andrzej Dominik e-mail a.dominik@cdr.gov.pl,  tel. (48)365 69 36, a opiekę organizacyjną Wojciech Kowalski tel. (48) 365 69 25.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Harmonogram szkolenia

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: uprawy; ziemniaka; produkcji; doradztwa; szkolenia; ochrony; integrowanej; systemie; zgłoszenia; możliwości; zakresu; rolniczego; instytucja; delegująca; szkoleniu; ; o/radom; ; należy;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »