Młyn, śrutownik do kukurydzy na CCM

Urządzenia austryjackiej firmy GRUBER do rozdrabniania wilgotnego ziarna lub odkoszulkowanych kolb kukurydzy na CCM ( Corn-Cob-Mix). Mielenie kukrydzy o wilgotność do 60%! Wersja nożowa pozwala na śrutowanie ziaren wraz z osadką co daje możliwość pozyskania nawet do 20 ton z hektara materiału przeznaczonego do przygotowania paszy. Jest to najtańsza forma żywienia i tuczu trzody oraz bydła (100 % strawności). Dmuchawy śrutownika umożliwiają bezpośredni transport na pryzmę, silos lub poprzez cyklon napełnianie big-bagów z wkładem pcv. Stanowi to dużo tańszy i wygodniejszy sposób zakiszania niż w rękawach foliowych. Małe porcje paszy nie ulegają tak łatwo pleśnieniu jak wolno wybierany 60-o metrowy rękaw. Urządzenia posiadają wydajność od 12 do 30 ton na godzinę. Zapotrzebowanie mocy od 80 do 150 KM w zależności od wersji. Sita i noże Extrastark specjalnie utwardzane wytrzymają wiele tysięcy ton. Rolnicy określają śrutowniki GRUBER jako „bardzo twardy sprzęt” i są to opinie wynikające z wieloletniej i bezawaryjnej pracy. Urządzenia oraz części dostępne w firmie KARCHEX Dziadkowo.

 

393ml milk


Dzięki uprzejmości Bezpłatnego Miesięcznika "Wieści Rolnicze"
Logo Miesięcznika - Wieści Rolnicze
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: urządzenia; kukurydzy; gruber; ; wydajność; posiadają; zależności; zapotrzebowanie; ulegają; rękawach; zakiszania;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »