Mleczny szlakiem – cykl spotkań informacyjnych dla dzieci i młodzieży”

Podlaska Izba Rolnicza od 21 września br. rozpoczęła realizację Projektu Mlecznym szlakiem – cykl spotkań informacyjnych dla dzieci i młodzieży” sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka. Zadanie to polega za zorganizowaniu stoiska wystawienniczego w celu promowania wśród dzieci spożycia mleka i przetworów mlecznych poprzez zwiększenie udziału ich spożycia w codziennej diecie.


Pierwsze spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 28 w Białymstoku. Podczas imprezy dzieci miały okazję samodzielnie wykonać zdrowe koktajle mleczne, zrobić kanapki. Chętnie uczestniczyły w grach, zabawach i konkursach z nagrodami.


Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem zarówno dzieci jak i dorosłych. Kolejne spotkania jeszcze przed nami. Poniżej fotorelacja z imprezy.

Agnieszka Artemiuk

PIR Porosły

 

 

 Źródło
 Podlaska Izba Rolnicza
 http://pirol.pl

125ml milk

IMG 20190921 083600 768x1024
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: dzieci; spotkań; informacyjnych; szlakiem; mleczny; młodzieży”; spożycia; mleczne; ; uczestniczyły; chętnie; kanapki.; zrobić; wykonać; koktajle; zdrowe; zabawach; samodzielnie; okazję; mia;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »