Mamy kota na punkcie mleka – DOŁĄCZ DO NAS!

 „Mamy kota na punkcie mleka” – to edukacja i dobra zabawa! Dołącz już dziś!

 
kot na strone rekrutacjaGłównym celem projektu „Mamy kota na punkcie mleka” jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku mleka i produktów mlecznych pochodzących z Polski. Dzięki ciekawej formie inicjatorzy projektu przedstawiają korzyści z wprowadzenia do codziennej diety mleka i jego przetworów.
 
Nie od dziś wiadomo, że „czym skorupka za młodu nasiąknie….” dlatego też poprzez projekt „Mamy kota na punkcie mleka” chcemy dotrzeć do dzieci, które, dzięki zabawie naucza się o walorach mleka i jego przetworach przenosząc w ten sposób zdrowe nawyki żywieniowe na swoich rodziców i otoczenie. Strategia działań opiera się więc na odpowiednim połączeniu i zrównoważeniu w programie wartości edukacyjnej i rozrywkowej, wpływając tym na wybory i postawy dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
 
Na stronie www.kochammleko.pl znajduje się kompendium wiedzy na temat mleka i przetworów mlecznych oraz informacje, dotyczące zawartości czy przetwarzania mleka. W zakładce Mruczek Samouczek – znajdziecie wszystkie ciekawostki o mleku! Są także edukacyjne gry. Można nawet przygotować swój własny komiks czy zrobić memy!
 
Cyklicznie organizowane są również konkursy!
W ramach kampanii przewidziane są:
- materiały edukacyjne
- konkursy
- spotkania z bohaterem
- gadżety programu.
 
Projekt „Mamy kota na punkcie mleka” adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, głównie tych najmłodszych, z nauczania wczesnoszkolnego.
 
Jak do niego dołączyć?
To proste! Wypełnij deklarację rejestracyjną i odeślij ją na adres promocja@izbamleka.pl lub pocztą tradycyjną na adres:
 Polska Izba Mleka
ul. Mickiewicza 7 lok. 23
15-213 Białystok
 
 Liczba materiałów edukacyjnych jest ograniczona. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.
„Mamy kota na punkcie mleka” to projekt Sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.
 
Organizatorzy: Polska Izba Mleka, PFHBiPM
logopim pfhbipm  
Patronat honorowy: Ministerstwo Rolnicta,   Rozwoju Wsi oraz Agencja Rynku Rolnego, Minister Edukacji Narodowej
ministerstwo rolnictwa logo ARR w 1 logo minister edukacji narodowej

 

Sfinansowano z Funduszu Promocji Mleka

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

kot na strone rekrutacja
TAGI: punkcie; mleka”; „mamy; projekt; promocji; mlecznych; dzięki;  ; projektu; funduszu; polską; doŁĄcz; ; uczniów; adresowany; gadżety; programu.   projekt; boh;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »