Kup CANWIL i wygraj kartę paliwową!

 

 

Plony i bony plakatANWIL zachęca rolników do udziału w konkursie „Plony i bony”, w którym do wygrania jest 300 kart paliwowych o wartości 500 zł każda.


Zasady konkursu „Plony i bony” są bardzo proste. Wystarczy kupić co najmniej 5 ton nawozów CANWIL (z magnezem lub siarką), zarejestrować fakturę lub paragon na stronie www.plonyibony.pl, a następnie odpowiedzieć na pytanie „Kupuję CANWIL, bo…”. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone kartami paliwowymi o wartości 500 zł każda, do wykorzystania na stacjach benzynowych należących do PKN ORLEN. Pula nagród wynosi aż 150 000 zł.


Konkurs organizowany przez ANWIL potrwa od 1.02. do 15.04.2017 r. Pierwsza tura zwycięzców zostanie ogłoszona 24.03., a druga 26.04.2017 rok.


CANWIL z magnezem oraz CANWIL S to uniwersalne nawozy azotowe, gwarantujące obfity i wysokiej jakości plon. Dodatki magnezu oraz siarki zwiększają efektywność nawożenia oraz korzystnie wpływają na rozwój roślin i zawartość kluczowych pierwiastków w glebie.

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Plony i bony plakat
TAGI: canwil; wygraj; „plony; magnezem; wartości; kartę; paliwową!; zwycięzców; zostanie; ogłoszona; pierwsza; uniwersalne; rok. canwil; 26.04.2017; 24.03.; ; organizowany; nagród;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »