Kubota wesprze odbudowę katedry Notre Dame

Grupa Kubota przeznaczy 250 000 € na odbudowę katedry Notre Dame w Paryżu po tym, jak została poważnie uszkodzona przez pożar, który wybuchł 15 kwietnia.


Związek koncernu Kubota z Francją jest bardzo silny, a przekazując tę kwotę pragniemy wyrazić nasze wsparcie dla odbudowy tego szczególnego zabytku, będącego ozdobą Paryża.

W 1974r. firma Kubota właśnie we Francji otworzyła swoją pierwszą spółkę sprzedażową w Europie. Od tego czasu przedsiębiorstwo Kubota Europe S.A.S


z siedzibą w Paryżu oraz centrum dystrybucyjnym i serwisowym w Cavaillon prowadzi sprzedaż i serwis ciągników rolniczych, ciągników kompaktowych, kosiarek, maszyn budowlanych i silników. W 2013 otwarto fabrykę Kubota Farm Machinery Europe S.A.S, gdzie prowadzona jest produkcja naszych największych ciągników rolniczych. Ponadto and Sekwaną działają spółki Grupy Kubota zajmujące się implementami: Kverneland Group Les Landes-Genusson S.A.S, Kverneland France S.A.S. w Orleans oraz nasze europejskie centrum dystrybucyjne Kverneland Group Metz S.A.S.
W ramach dalszego rozwoju marki Kubota we Francji w Crépy-en-Valois powstaje nowe centrum badawczo-rozwojowe, które będzie funkcjonować w pełni w 2020r. 

Darowizna:
Kubota Corporation (Japonia) 100 000 €
Kubota Europe S.A.S (Francja) 45 000 €
Kubota Holdings Europe B.V (Holandia) 40 000 €
Kubota Farm Machinery Europe S.A.S (Francja) 20 000 €
Kverneland Group Les Landes-Genusson S.A.S (Francja) 15 000 €
Kverneland Group France S.A.S (Francja) 15 000 €
Kverneland Group Metz S.A.S (Francja) 15 000 €

Darowizna zostanie przekazana dla ‘La Fondation Avenir du Patrimoine à Paris’
(Fonds Notre-Dame de Paris)
 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: kubota; europe; (francja); odbudowę; katedry; ciągników; ; kverneland; centrum; s.a.s; ; francji; landes-genusson; s.a.s.; france; € kverneland; wesprze; € kubota; machinery; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »