Artykuł o Tematyce Ekologicznej Konferencja dotycząca rolnictwa ekologicznego

W dniach 11-12.10.2018 r. w Łodzi odbędzie się konferencja „Możliwości przeprojektowania systemu upraw w gospodarstwach ekologicznych. Jak prowadzić nawożenie zgodzie z nowymi przepisami programu azotanowego” realizowana w ramach Planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.


Celem operacji jest ułatwianie tworzenia oraz funkcjonowania sieci kontaktów pomiędzy rolnikami ekologicznymi, podmiotami doradczymi, przedsiębiorcami sektora rolno-spożywczego oraz pozostałymi podmiotami zainteresowanymi wdrażaniem innowacji w rolnictwie ekologicznym, ułatwianie wymiany wiedzy fachowej oraz dobrych praktyk w zakresie wdrażania innowacji w rolnictwie ekologicznym, zwiększenia zainteresowania rolników i ich zaangażowania we wdrażanie innowacji, w tym również współpracy z partnerami na rzecz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań we własnych gospodarstwach.

Uczestnicy konferencji uzyskają wiedzę na tematy dotyczące wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań w ekologicznym zmianowaniu, zasadach stosowania nawozów naturalnych oraz możliwość zapoznania się z innowacyjnym prowadzeniem gospodarstwa ekologicznego. Efektem realizacji operacji będzie również przeszkolenie 80 osób.

Informacje: Anna Litwinow – tel. 48 3656900


2018 10 11 konf ekol logotypy

 


 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

2018 10 11 konf ekol logotypy
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: konferencja; innowacji; rolnictwie; dotycząca; ekologicznym; ; również; innowacyjnych; rozwiązań; podmiotami; ułatwianie; operacji; zakresie; ekologicznego; rolnictwa; będzie; doradztwa; u;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »