Artykuł o Tematyce Ekologicznej Kreatywne zastosowanie OZE w praktyce - wyjazd studyjny

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu serdecznie zaprasza na szkolenie nt. „Kreatywne zastosowanie OZE w praktyce” Cel szkolenia: Podwyższenie wiedzy mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie dostępnych technologii OZE i kreatywnego ich zastosowania w przedsiębiorczości i przedsięwzięciach komunalnych. Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu.

LOGA

Szkolenie jest skierowane do doradców i specjalistów Ośrodka Doradztwa Rolniczego, przedstawicieli Lokalnych Grup Działania, pracowników jednostek samorządowych, nauczycieli szkół rolniczych i leśnych oraz mieszkańców wsi i przedsiębiorców z terenu województwa wielkopolskiego.

 

Seminarium odbędzie się w siedzibie CDR, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63 oraz na terenie woj. wielkopolskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Termin seminarium:  2-5 października 2018 r.

Szkolenie finansowane z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, w ramach umowy DOW/07/2018 z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2018-2019, w ramach konkursu nr 2/2018.

Kartę zgłoszenia oraz Informację o uczestniku formy edukacyjnej (do pobrania poniżej) prosimy przesłać mailem (skan) na adres:, poznan@cdr.gov.pl; pod nr fax: 61 820 19 71

Osoby do kontaktu:
- w sprawach merytorycznych i organizacyjnych: Przemysław Lecyk / Grzegorz Cetner – CDR O/Poznań, Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 61 8232081 wew. 124;

Do pobrania:
-Karta zgłoszenia uczestnictwa
-Harmonogram zajęć

 

 


 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

LOGA
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: obszarów; ramach; zastosowanie; doradztwa; wiejskich; mieszkańców; rozwoju; poznaniu; ; województwa; zgłoszenia; krajowej; kreatywne; szkolenie; praktyce; rolniczego; oddział; w;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »