Kingspan Environmental na targach AGROTECH KIELCE 2017

 W dniach 17-19 marca, w Kielcach, odbędą się XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH.


AGROTECH to największe targi rolnicze w halach w Polsce. Rosnąca frekwencja, która w 2016 roku osiągnęła 64 330 zwiedzających i rekord powierzchni 62,5 tysięcy metrów kwadratowych czynią z tej kieleckiej wystawy wydarzenie rolnicze każdego sezonu wiosennego. Rekordowa była również liczba wystawców - swoją ofertę przedstawiło ponad 700 firm z kilkunastu krajów, a ponadto zwiedzający mogli skorzystać z usług ekspertów ośrodków doradczych, agencji i instytutów oraz ministerstwa rolnictwa.


W tym roku odwiedzając 23. edycję Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej w Kielcach zwiedzający mogą się spodziewać wydarzenia, które zarówno wielkością ekspozycji, jak również kompleksową ofertą dla gospodarstw rolniczych pobiła już ubiegłoroczny rekord.

4232 Titan Digital Graphic (Polish Show) 800x420
Podczas tegorocznych targów firma Kingspan Environmental zaprezentuje swoje nowoczesne rozwiązania w rolnictwie. Marka Kingspan Titan oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych urządzeń do przechowywania substancji niebezpiecznych i szkodliwych. Wszystkie zbiorniki spełniają wszystkie międzynarodowe oraz krajowe normy i standardy, dzięki czemu chronią naturalne zasoby środowiska. Bogate doświadczenie i najwyższej jakości materiały wykorzystywane do produkcji pozwalają firmie utrzymywać pozycję lidera, a ponadto wyznaczać światowe trendy.


2015 11 27 KS Fuelmaster Tanks   Colour Variation 01   5000 L ProUrządzenia do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego marki Kingspan Titan to doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi. W ofercie są dostępne zbiorniki stacjonarne FuelMaster® w pojemnościach od 1200 do 9000l oraz zbiorniki mobilne TruckMaster®. Obie grupy produktów chrakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością, a także generują realne oszczędności.


Zbiorniki stacjonarne FuelMaster®, ze względu na swoją dużą objętość, pozwalają na zakup hurtowych ilości oleju napędowego w niższych cenach. Innowacyjne wyposażenie i aż 7 różnych specyfikacji pomoże każdemu znaleźć model dopasowany do jego potrzeb.


AgriMaster 15000Mobilne zbiorniki TruckMaster® sprawdzą się idealnie przy tankowaniu ciężkiego sprzętu w miejscu jego wykorzystania. Funkcjonalność i efektywność urządzenia umożliwia dostarczanie oleju napędowego do miejsc, w których tankowanie ze zbiorników stacjonarnych byłoby niemożliwe np. nierówny i nieutwardzony teren, place budowy, itd. Wyrób dostępny jest w czterech pojemnościach od 200 do 900 litrów.


Kolejnym promowanym podczas targów rozwiązaniem są zbiorniki Agrimaster® przeznaczone do magazynowania i dystrybucji nawozów płynnych, opartych na bazie mocznika, np. roztwór saletrzano-mocznikowy. Posiadanie i użytkowanie innowacyjnych urządzeń marki Kingspan Titan z całą pewnością wpływa na bezpieczeństwo w codziennej pracy rolników, a także wyznacza nowatorskie metody w zakresie pracy w gospodarstwie.

 

 

 


W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę https://www.kingspanenviro.com/pl/

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

4232 Titan Digital Graphic (Polish Show) 800x420
TAGI: kingspan; zbiorniki; napędowego; targów; environmental; innowacyjnych; urządzeń; także; targach; pojemnościach; również; zwiedzający; wszystkie; agrotech; swoją; ponadto; stacjon;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »