Karty paliwowe trafią do rolników

Znamy zwycięzców drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu spółki ANWIL pt. „Plony i bony”. Także tym razem biorący udział w zabawie wykazali się poczuciem humoru oraz pomysłowością. Jury nagrodziło kartami paliwowymi te odpowiedzi, które w jego opinii szczególnie trafnie kończyły zdanie „Dzięki nawozom CANWIL…”.

Do konkursu mogli zgłosić się rolnicy z całej Polski, a warunki udziału w zabawie były bardzo proste. Wystarczyło kupić 5 ton saletrzaku produkowanego we Włocławku, zarejestrować paragon lub fakturę i dokończyć zdanie: : „Dzięki nawozom CANWIL…”.


Jury wyłoniło 200 laureatów. Hasło, które szczególnie spodobało się komisji oceniającej nadesłane zgłoszenia, brzmiało: „Dzięki nawozom CANWIL i pracy rolnika wyrośnie piękny burak, rzepak i gryka.”
- Nasi klienci, którzy zdecydowali się na udział w drugiej edycji konkursu „Plony i bony”, bardzo pozytywnie przyjęli jego formułę. Propozycje nadesłanych haseł potwierdziły, że rolnicy znają zalety produkowanych we Włocławku nawozów azotowych i doceniają ich uniwersalność, co jest dla nas szczególnie

Zwycięzcy konkursu otrzymają karty paliwowe ważne – mówi Agnieszka Multan koordynator projektu w ANWIL S.A. o wartości 500 zł każda do wykorzystania na stacjach ORLEN. Ponadto ANWIL postanowił nagrodzić także 100 osób zaangażowanych w doradztwo klientom włocławskiej spółki.


ANWIL jest producentem uniwersalnych nawozów azotowych CANWIL z magnezem oraz CANWIL S, gwarantujących obfite i wysokiej jakości plony. Dodatki magnezu oraz siarki zwiększają efektywność nawożenia oraz korzystnie wpływają na rozwój roślin i zawartość kluczowych pierwiastków w glebie.

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: konkursu; canwil; paliwowe; szczególnie; nawozom; „dzięki; bardzo; nawozów; które; rolnicy; udział; azotowych; zabawie; rolników; drugiej; edycji; „plony; także; t;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »