Jesienią telewizja TVR zmienia oblicze

Nowa ramówka stacji
Każda z pór roku to inne oblicze programowe telewizji TVR. Od 1 października mnóstwo nowości, premier, zmian, a wszystko pod hasłem „Film i rozrywka”.
Jesień to czas kiedy warto uważniej przyjrzeć się otaczającej nas przyrodzie i dowiedzieć się więcej o tematach związanych z ekologią. To pora roku kiedy nietypowa podróż po Polsce pozwoli ujrzeć kraj od nieznanej dotąd strony. Wraz z końcem lata nie można jednak zapominać o ambitnym kinie czy muzyce. W nowej ramówce pojawią się właśnie takie tematy, a także wiele innych.


Na antenie TVR, od października, będzie można zobaczyć takie programy jak:
Czwartkowy seans filmowy (premiera w czwartek o godz. 20.00) – cykl, w którym koneserzy dobrego kina będą mogli zobaczyć znakomite produkcje filmowe i aktorstwo najwyższej próby.
Przyroda w obiektywie (premiery we wtorki godz. 20.05 i piątki godz. 20.05) – znakomity program
z udziałem zawodowych fotografów, którzy opowiadając (i ucząc) o „chwytaniu w kadr”, pokażą osobliwości przyrody, nietypowe historie, nieznane elementy życia polskiej flory i fauny.
Taniec z garami (premiera w niedzielę o godz. 13.15) – to program kulinarno – rozrywkowy, w którym będzie można zapoznać się z przepisami na ekologiczne potrawy gotowane przez znanego choreografa Piotra Galińskiego. W kolejnych odcinkach programu prowadzący będzie przemierzać Mazury w poszukiwaniu najsmaczniejszych regionalnych potraw.


Kowal gwiazd (premiera w piątek o godz. 17.00) – w tym programie rywalizujący między sobą studenci ginących zawodów rękodzieła, przemienią domy celebrytów. Zagościmy między innymi u Miśka Koterskiego i Pawła Deląga.
Unia serc (premiera w niedzielę o godz. 15.50) – serial jakiego jeszcze nie było – w nowatorski sposób wykorzystujący koncept idea placement. To filmowa historia życia doradcy, który specjalizuje się w dotacjach unijnych. W 12 odcinkach będziemy śledzić perypetie zawodowe i osobiste bohaterów/ namiętność, rozterki, konflikty, rodzące się uczucia, perypetie miłosne/ którzy korzystając z możliwości jakie dają dotacje unijne rozwijają swoje pomysły biznesowe, które na pewno zainspirują również widzów TVR. W serialu wystąpią między innymi Magdalena Nieć, Joanna Kupińska, Paweł Ławrynowicz, Tomasz Mandes, Ryszard Kluge, Maria Niklińska, Andrzej Precigs, Emil Karewicz, Robert Kudelski, Agnieszka Wagner, Jacek Kawalec  Agnieszka Wagner, Piotr Szwedes.
Sekrety diety (premiera w sobotę o godz. 10.10) – program, w którym pod okiem dietetyka uczestnicy programu, spróbują zmierzyć się z nadwagą i zrzucić zbędne kilogramy.
Nie tylko piłka (premiera w sobotę o godz.11.15) – program, który promuje aktywne formy spędzania wolnego czasu i zdrowy styl życia. W każdym odcinku pokażemy wybraną dyscyplinę sportu, opiszemy ją i podpowiemy od czego najlepiej zacząć.


Ponadto w jesiennej ramówce TVR znajdują się premierowe odcinki znanych i lubianych programów:
Bliżej gwiazd (premiera w poniedziałek o godz. 20.45) -  w programie do studia zapraszamy znanych i lubianych, zarówno ze świata muzyki, filmu, teatru czy sportu. W intymnej atmosferze, podczas spokojnej rozmowy goście mówią o swojej twórczości, pasjach, życiu i planach na przyszłość.
Strongman (premiera w piątek o godz. 18.05) –liga mistrzów rozgrywana co roku w różnych miejscach na świecie, w której występuje czołówka najsilniejszych ludzi świata. Wśród nich można zobaczyć Polaka - Krzysztofa Radzikowskiego, zwycięzcę pierwszych zawodów z tego cyklu rozegranych w marcu tego roku w Finlandii.
Ogród bez Tajemnic (premiera w sobotę o godz. 10.30) - to program o pielęgnacji i aranżacji ogrodów adresowany do wszystkich osób lubiących otaczać się pięknem i zielenią, dla których ważny jest kontakt z przyrodą. W programie prezentowane są ciekawe porady zarówno dla tych, którzy posiadają małe tarasy, jak również właścicieli dużych ogrodów.
Pasmo wędkarsko-łowieckie (premiery w poniedziałek i środę o godz.19.10 oraz soboty o godz. 18.45) – w ramach pasma można zobaczyć programy poruszające tematykę wędkarską i myśliwską: „Historia z haczykiem”, „Łowca”, „Ryba palce lizać”, „Wędkarstwo muchowe”. Pasmo uzupełni oryginalne w formie reality show pt. „Modelki na rybach”


 Informacje uzupełniające:
Ogólnopolska Telewizja TVR, to pierwsza i jedyna w Polsce telewizja dedykowana tematyce życia i bycia poza miastem. Program kierowany jest do wszystkich tych, których fascynuje i intryguje życie, praca i spędzanie wolnego czasu z dala od wielkomiejskiego gwaru. Zgodnie z hasłem „blisko ludzi, blisko natury” na antenie TVR można znaleźć szeroki wachlarz programów edukacyjnych, poradnikowych, informacyjnych, społecznych oraz rozrywkowych. Ogólnopolska Telewizja TVR dostępna jest na wszystkich platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat (kanał 170), „nc+” (kanał 222), w wybranych sieciach kablowych: UPC (kanał 159), Inea (kanał 30) oraz drogą satelitarną (FTA), za pomocą dowolnego tunera cyfrowego oraz w Internecie na stronie www.tvr24.pl Telewizja została dwukrotnie nominowana w VI oraz w VII edycji Festiwalu Kanałów Tematycznych do nagrody Tytanowe Oko. W tym roku TVR został laureatem nagrody „Rzetelni w biznesie”.
 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: ; można; telewizja; program; zobaczyć; będzie; którzy; programie; między; wszystkich; życia; sobotę; którym; poniedziałek; innymi; wolnego; pro;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »