Jagodowe Trendy z marką New Holland

19-20 stycznia 2017 roku w Kraśniku odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Sadownicza Jagodowe Trendy. Tematem wydarzenia będzie produkcja owoców jagodowych. Jednym ze sponsorów głównych konferencji będzie marka New Holland.
 
W przedostatni czwartek i piątek stycznia, w Kraśniku spotkają się rolnicy zainteresowani tematyką uprawy owoców jagodowych – lokalni sadownicy i przedsiębiorcy z innych krajów. Goście po raz kolejny skorzystają z serii wykładów i zwiedzą stanowiska targowe. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że w tym roku także nie zabraknie w programie  tematów istotnych z punktu widzenia producentów i pracodawców w branży owocowo-sadowniczej.  Tematy wykładów będą skoncentrowane m.in. na tematyce zatrudniania pracowników w sadownictwie, na zwalczaniu chorób roślin, nawadnianiu, fertygacji, a także na rozwiązaniach sprzętowych. 
 
Drugiego dnia wydarzenia Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland wygłosi prelekcję na temat kompleksowych rozwiązań marki dla sadownictwa. Goście będą mogli także obejrzeć maszyny New Holland oraz porozmawiać z ekspertami na temat wykorzystania sprzętu do uprawy owoców jagodowych. – Jagodowe Trendy to istotne wydarzenie w branżowym kalendarzu. Jako marka uczestniczymy w nim od lat. W tym roku jesteśmy jednym z głównych sponsorów, co bardzo nas cieszy – mówi Łukasz Chęciński. – Rynek sadowniczy, w tym także rynek owoców jagodowych, jest dla nas bardzo istotny. Od lat dokładamy wszelkich starań, by maszyny New Holland przyczyniały się do sukcesu biznesowego sadowników, ułatwiając im pracę i maksymalizując jej efektywność w tych trudnych czasach – dodaje.


Miejsce konferencji: Hala Sportowa Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji w Kraśniku, ul. Słowackiego 7 – przy Zespole Szkół nr. 3 w Kraśniku.

Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasiegiem dzialania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/posts

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: holland; ; także; owoców; maszyny; marką; będą; goście; bardzo; więcej; uprawy; sprzętu; producentów; informacji; głównych; produktów; t;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »