shiuz__750 x 100 px_1

Inwestowanie na obszarze Natura 2000

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu zaprasza na szkolenie skierowane do doradców i specjalistów Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego, Izb Rolniczych, jak i prywatnych podmiotów doradczych. Celem seminarium jest zdobycie wiedzy z zakresu podstaw prawnych dotyczących podejmowania działalności inwestycyjnej na obszarach Natura 2000 ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji rolniczych.

Uczestnik zapozna się z praktycznymi aspektami przygotowywania dokumentacji inwestycji rolniczych na obszarze Natura 2000. Na warsztatach nabędzie umiejętność wypełniania karty informacyjnej przedsięwzięcia niezbędnej do wydania decyzji środowiskowej.
Program obejmuje 13 godzin zajęć i zrealizowany zostanie z udziałem specjalistów z urzędu jak i praktyków zajmujących się zagadnieniami z dziedziny  oceny oddziaływania na środowisko; uzgodnieniami środowiskowymi z RDOŚ w procesie inwestycyjnym; wypełnianiem kart informacyjnych przedsięwzięcia uwzględniających ochronę siedlisk przyrodniczych oraz perspektywą finansowania obszarów Natura 2000.
Szkolenie odbędzie się w dniach 21-22.02.2013 r. w Oddziale CDR w Poznaniu.
Rozpoczęcie zajęć 21.02.2013 r. o godz. 12:00. Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień (cena tego noclegu nie jest wliczona w koszt szkolenia), co należy zadeklarować na załączonej karcie zgłoszenia.
Koszty udziału w szkoleniu:
Doradcy WODR:
•    Koszty posiłków i noclegu  160 zł brutto. Koszty dydaktyczne ponosi CDR.
Pozostali uczestnicy:
•    Koszty dydaktyczne          160 zł + 23%Vat
•    Koszt posiłków i noclegu    160 zł brutto
Zgłoszenie udziału: w szkoleniu prosimy przesłać do Oddziału CDR w Poznaniu na załączonej karcie zgłoszenia w terminie do 14.02.2013 r. (czwartek) faksem pod numer: 61 820 19 71, lub poznan@cdr.gov.pl.
Materiały szkoleniowe: uczestnicy otrzymają przygotowane przez organizatorów i prowadzących materiały szkoleniowe.
Osoba do kontaktu:
Iwona Świechowska tel. 61 823 20 81 w.156, i.swiechowska@cdr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.
Do pobrania
Karta zgłoszenia
Program szkolenia

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: natura; obszarze; doradztwa; zajęć; inwestycji; dydaktyczne; noclegu; karcie; udziału; posiłków; specjalistów; przedsięwzięcia; poznaniu; inwestowanie; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »