IJHARS na GRÜNE WOCHE

Przedstawiciele IJHARS wzięli udział w Międzynarodowych Targach Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa (GRÜNE WOCHE), które odbyły się 20-29.01.2017 r. w Berlinie.

Targi GRÜNE WOCHE są organizowane cyklicznie od 1926 roku. Obecnie są to największe na świecie targi żywności skierowane do konsumentów, promujące zwłaszcza specjalności regionalne i ekologiczne. W 2017 r. na Targach gościli wystawcy z 66 krajów świata, w tym z 37 krajów Europy.

Wystawcy prezentowali przede wszystkim produkty żywnościowe (pieczywo, wędliny, ryby, nabiał, piwo i wino, miody, przypraw i zioła, owoce i warzywa, kawy, herbaty), także nasiona i narzędzia stosowane w ogrodnictwie, wyposażenie gospodarstwa domowego oraz urządzenia i maszyny rolnicze.

W hali polskiej prezentowane były między innymi przetwory mleczne (sery, jogurty), wędliny tradycyjne suszone, w tym wyroby z gęsiny oraz egzotyczne oleje (lniany, sezamowy, dyniowy, wiesiołkowy, z ostropestu).

Bardzo ciekawe były stoiska producentów ryb, zgrupowane pod egidą Instytutu Rybactwa Śródlądowego i Organizacji Producentów Ryb Jesiotrowatych. Wędzony jesiotr, węgorz i łosoś podany z wytrawną konfiturą żurawinową, to niezapomniane smaki, do których często będziemy wracać. 

grune%20woche

 

 


Źródło
Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
http://www.ijhar-s.gov.pl

125ml milk

grune%20woche
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ijhars; targach; krajów; producentów; grÜne; wyroby; (lniany; ; egzotyczne; sezamowy; ; gęsiny; wiesiołkowy; ; stoiska; ciekawe; suszone; ; ostropestu). bardzo; dyniowy; ; wędliny; preze;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »