Grupa Tetra Laval przekazuje ponad 1,5 mln złotych 3 szpitalom w Polsce na walkę ze skutkami COVID-19.

tetra laval logoGlobalna pandemia związana z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 postawiła przed każdym z nas nowe, nieznane wcześniej wyzwania. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni problemami wszystkich osób dotkniętych tą sytuacją.
Aby wesprzeć Polskę w tym niespotykanym jak dotąd kryzysie, firmy Tetra Pak, Sidel i DeLaval (Grupa Tetra Laval) przekażą ponad 1 500 000 zł na rzecz trzech placówek walczących ze skutkami COVID-19:

  1. Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. prof. dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie,
  2. Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz
  3. Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im J. Gromkowskiego we Wrocławiu.
 
Każdy szpital otrzyma ponad pół miliona złotych w celu wsparcia funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej i zminimalizowania konsekwencji wybuchu choroby COVID-19 w Polsce. Pieniądze zostaną wykorzystane na pomoc służbie zdrowia, w tym między innymi doposażenie wymienionych ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt, środki ochrony indywidualnej oraz preparaty dezynfekcyjne.
 
Powyższa kwota stanowi część globalnej darowizny Grupy Tetra Laval w wysokości 10 mln EUR na wsparcie globalnej pomocy humanitarnej w związku z pandemią COVID-19.
 
Pozostajemy w pełni zaangażowani w zapewnienie stałego łańcucha dostaw żywności w Polsce, przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiednich zasad gwarantujących zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz wszystkich osób związanych z naszą działalnością.
Jesteśmy też niezmiernie wdzięczni naszym pracownikom, klientom oraz partnerom za ich nieustający wkład w tych trudnych chwilach i jednocześnie chcemy obiecać nasze pełne wsparcie dla rządu, przemysłu i społeczności w radzeniu sobie z tą niecodzienną sytuacją.
 
 
 
O Tetra Pak
Tetra Pak to światowy lider w zakresie przetwarzania i pakowania żywności. Współpracujemy ściśle z naszymi klientami i dostawcami, zapewniając bezpieczne, innowacyjne i przyjazne środowisku rozwiązania. Każdego dnia spełniają one potrzeby setek milionów ludzi w ponad 160 krajach. Zatrudniając ponad 25 000 pracowników na całym świecie, dbamy o zrównoważone podejście do biznesu. Tetra Pak „CHRONI TO, CO DOBRE” - hasło to odzwierciedla nasza wizję dobrze zabezpieczonej, dostępnej dla wszystkich żywności.
 
Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie https://www.tetrapak.com/pl.
 
O Sidel
Sidel jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie sprzętu i usług do pakowania napojów, żywności, artykułów gospodarstwa domowego i produktów higieny osobistej w opakowaniach PET, puszkach, szkle i innych materiałach.
 
Mamy prawie 170 lat doświadczenia i ponad 40 000 maszyn znajdujących się w ponad 190 krajach. Nasze działanie jest skoncentrowane na tworzeniu fabryk przyszłości dzięki zaawansowanym systemom, inżynierii liniowej i innowacjom. Ponad 5 500 pracowników na całym świecie z pasją dostarcza rozwiązania, które spełniają potrzeby klientów i zwiększają wydajność ich linii, produktów i firm.
 
Zapewnienie tego poziomu wydajności wymaga znaczącej elastyczności. Niezmiennie udowadniamy, że rozumiemy zmieniające się wyzwania naszych klientów i zobowiązujemy się do spełniania ich wyjątkowych celów w zakresie wydajności i zrównoważonego rozwoju. Robimy to poprzez dialog i zroumienie potrzeb ich rynków, produkcji i łańcuchów wartości. Wykorzystujemy naszą solidną wiedzę techniczna i inteligentną analitykę danych, aby zapewnić pełen potencjał produktywności. Nazywamy to wydajnością poprzez zrozumienie.
 
Więcej informacji znajduje się na stronie www.sidel.com.
 
O DeLaval
Naszą wizją jest umożliwienie zrównoważonej produkcji żywności. Jako firma innowacyjna stale pracujemy wspierając naszych klientów, producentów mleka, dostarczając im najlepsze rozwiązania i sprzęt udojowy.
 
Dzisiaj DeLavel zatrudnia około 4500 profesjonalistów i działa na ponad 100 rynkach świata. DeLaval jest częścią Tetra Laval Grup.
 

 

Dowiedz się więcej na www.delaval.com lub www.delavalcorporate.com
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

tetra laval logo
TAGI: wszystkich; skutkami; naszych; pracowników; zakresie; złotych; przekazuje; spełniają; globalnej; wsparcie; naszą; pakowania; krajach.; potrzeby; delaval; całym; informacji; znajduje; stron;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »