Gospodarowanie wodą w lasach i terenach przyleśnych

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie realizuje drugą edycję szkolenia/webinarium nt. gospodarowania wodą w lasach i terenach przyleśnych skierowaną do wszystkich doradców oraz innych zainteresowanych osób.

Temat: Gospodarowanie wodą w lasach:

  1. Stosunki wodne na terenach leśnych
  2. Gospodarowanie wodą na terenach rolniczych - przyleśnych i zalesianych w celu poprawy stosunków wodnych i zwiększenia zasobów dyspozycyjnych wody
  3. Zagospodarowanie gruntów/terenów leśnych w celu utrzymania wody

Zapraszamy na szkolenie, prosząc o zarezerwowanie czasu w dniu 15 grudnia od godz. 9.00, przewidywany czas trwania około 3 godzin.

Spotkanie organizowane jest na platformie szkoleniowej CDR. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie akcesu, polegające na przesłaniu adresu e-mail, na który wysłane zostanie zaproszenie.

Chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia w postaci karty zgłoszenia uczestnictwa w webinarium (w załączeniu) na adres: b.filipiak@cdr.gov.pl z podanym wyraźnie w treści adresem e-mail uczestnika, na który będzie wysłany aktywny link do wydarzenia.

O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: terenach; gospodarowanie; przyleśnych; lasach; centrum; doradztwa; rolniczego; zgłoszenia; uczestnictwa; który; wzięcia; przesłanie; prosimy; spotkaniu; ; udziału; e-mail; ; zaproszenie. ch;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »