Generali pomaga poszkodowanym po przejściu trąby powietrznej na Lubelszczyźnie

 

Po wczorajszym przejściu trąby powietrznej w gminie Wojciechów na Lubelszczyźnie, Generali natychmiast wysłało na miejsce pracowników mobilnego centrum likwidacji szkód, aby wesprzeć swoich klientów, poszkodowanych wskutek tego zdarzenia.

Pracownicy Generali, którzy dzisiaj byli na miejscu wystąpienia kataklizmu, proaktywnie ustalili poszkodowane przez żywioł osoby, dokonali oględzin uszkodzonych pokryć dachowych i ścian budynków oraz oszacowali szkody.
W efekcie tych działań pracownicy Generali podjęli decyzje o wysokości odszkodowań, dzięki czemu pieniądze zostaną wypłacone naszym Klientom na konta jutro, a już dzisiaj mogą rozpocząć oni naprawę uszkodzonego mienia – wyjaśnia Jakub Jacewicz, członek Zazradu Generali TU SA. - Jednocześnie nasi pracownicy pozostawili informacje i plakaty, informujące o sposobie zgłaszania szkody w Generali, w lokalnym sztabie kryzysowym oraz u miejscowego agenta.
Niezależnie od tych działań, zespół Generali obdzwonił swoich Klientów z regionu objętego kataklizmem, posiadających ubezpieczenie domu, firmy i ubezpieczenie rolne, w celu ustalenia, czy potrzebują pomocy Generali.

 

 

 

 

 

GRUPA GENERALI
Generali Polska jest ważną grupą ubezpieczeniową w Polsce oraz częścią Grupy Generali - niezależnej, włoskiej Grupy, o silnej pozycji międzynarodowej. Założona w 1831 roku, Grupa Generali znajduje się wśród wiodących na świecie ubezpieczycieli i działa w 50 krajach, z przypisem składki przekraczającym 67 miliardów euro w 2018 roku. Z niemal 71 000 pracowników na świecie i 57 milionami klientów, Grupa zajmuje wiodącą pozycję w Zachodniej Europie i jej obecność coraz bardziej liczy się w Europie Centralnej i Wschodniej oraz w Azji. Generali działa w Polsce od 1998 roku. Oferuje ubezpieczenia majątkowe i osobowe klientom indywidualnym oraz korporacyjnym, a także ubezpieczenia na życie, prowadzi także działalność w segmencie funduszy emerytalnych.


W Austrii, Europie Centralnej i Wschodniej oraz w Rosji Grupa prowadzi działalność poprzez jej Biuro Regionalne Austria, CEE i Rosja z siedzibą w Pradze, będąc w 12 krajach jednym z trzech wiodących ubezpieczycieli w regionie.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: generali; przejściu; trąby; powietrznej; europie; polsce; prowadzi; działa; generali; ; także; dzisiaj; centralnej; ubezpieczenia; wschodniej; klientów; ; klientom; wiodących; świecie; prac;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »