shiuz__750 x 100 px_1

Forum Rolników Kujaw i Pomorza

W dniu 27 czerwca br. w Hotelu Amazonka w Ciechocinku odbyło się XII Forum Rolników Kujaw i Pomorza z udziałem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego

Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem  Marcina Wrońskiego – Zastępcy Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, który przedstawił główne cele kampanii „Kupuj Świadomie PRODUKT POLSKI”. Podkreślił, jak ważne jest wspieranie lokalnych producentów i rolników oraz jakie są korzyści z wyboru żywności wyprodukowanej w Polsce.

Głównym punktem XII Forum Rolników Kujaw i Pomorza było wystąpienie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który mówił o problemach z jakimi przyszło zmagać się rolnikom w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Podczas wydarzenia przyznane  zostały odznaczenia państwowe oraz resortowe, a także nagrody Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dla najbardziej wyróżniających się rolników naszego regionu, które wręczyli Zastępcy Dyrektora Generalnego KOWR Marcin Wroński i Wojciech Kędzia.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Odział Terenowy w Bydgoszczy reprezentował Dyrektor Oddziału Stanisław Zimnicki. Przy stoisku  informacyjno - promocyjnym  KOWR  można było zaczerpnąć m.in. informacji na temat działań i projektów realizowanych przez KOWR.


Źródło
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
http://www.kowr.gov.pl

125ml milk

dsc 02052 miniatura
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; pomorza; rolników; wsparcia; dyrektora; generalnego; krajowego; ośrodek; ośrodka; krzysztofa; rolników; rozwoju; ministra; który; zastępcy; które; wręczyli; marcin;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »