Filary CSR – Smak, który tworzymy dla Ciebie

 

 

 

 


Sokołów S.A.


Sokolow działania CSR  informacja prasowaWyrusz z nami w kulinarną podróż Dobre jedzenie, zbilansowana dieta i poszukiwanie nowych smaków – czy są dla Ciebie ważne? W Sokołowie wierzymy, że tak! Przygotowanie posiłków ze starannością i celebrowanie ich także na co dzień – to prosta droga do odkrywania na nowo kulinarnych przyjemności. Tworząc nasze produkty i pracując nad ich wyjątkowym smakiem, myślimy o tych właśnie chwilach, spędzanych przy stole wspólnie z najbliższymi. Zapraszamy do rozpoczęcia z nami kulinarnej przygody, w której najnowsze trendy żywieniowe łączymy z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, tworząc idealnie skomponowaną dietę.

 

 

 

Z pasji do smaków
W Sokołowie z pasją tworzymy smaki i szukamy nowych rozwiązań. Robimy to, opierając się na dwóch filarach: poszanowania dla natury i tradycyjnych receptur oraz dbałości o naszych konsumentów. Troska o zbilansowaną dietę jest dla nas równie ważna, jak wysoka jakość składników, z których przygotowujemy produkty.

Nowe smaki tworzymy z autentyczną pasją. Kochamy eksperymenty kulinarne i wyznaczanie szlaków w tym zakresie, a tworzenie nieoczywistych połączeń – to nasz żywioł. Znamy wszystkie najnowsze trendy żywieniowe. Aktualne potrzeby konsumentów twórczo łączymy z naszymi inspiracjami, oferując produkty pełne wyjątkowych walorów smakowych i bogate w składniki odżywcze.

Na bieżąco korzystamy z danych zebranych na platformie Mintel, by wiedzieć, jak zmieniają się gusta naszych konsumentów i móc odpowiadać na te oczekiwania. Wiemy jednak, że statystyka to nie wszystko. Najważniejsi są ludzie – dlatego chętnie słuchamy opinii o naszych produktach. Stąd też pomysł stworzenia w Sokołowie innowacyjnego zespołu, którego zadaniem jest opracowanie
i wdrożenie nowych produktów.

 

 

 

 

Działania CSR –​ Razem w służbie smaku
Zespół innowacyjny tworzą nasi pracownicy, z wielu różnorodnych działów. Wszyscy zaangażowali się w to zadanie, wierząc, że działając razem, możemy więcej. W pracach zespołu uczestniczą technologowie żywności, przedstawiciele biura handlu, działu marketingu, PR i komunikacji oraz szef kuchni Dominik Moskalenko. Wspólnie testują i smakują, sprawdzają i oceniają, by znaleźć najlepsze rozwiązania, które potem trafią w gusta konsumentów.

A zadanie wcale nie jest łatwe. Nasz zespół szuka bowiem nie tylko najlepszych smaków – celem jest tu spełnienie wszystkich potrzeb klientów, również w zakresie składu, gramatury czy formy opakowania. Członkowie zespołu rozważają także kwestie najlepszego sposobu wprowadzenia produktu na rynek, tak by każdy konsument mógł dowiedzieć się o nowości.

Działania CSR –​ Uważnie słuchamy opinii innych
W Sokołowie od lat współpracujemy z blogerami. Cenimy ich wiedzę i doświadczenie, wierząc, że dodatkowe opinie pomagają wzbogacić nasze produkty o nową jakość. Opracowując receptury produktów warzywnych "Z Gruntu Dobre", zaprosiliśmy do Akademii Smaku Sokołów grupę blogerów – również tych na diecie bezmięsnej, by jako pierwsi mogli spróbować naszych produktów i wyrazić zdanie na ich temat. Blogerzy bardzo zaangażowali się w to zadanie. Wszystkie opinie zebrane podczas warsztatów zostały przekazane zespołowi innowacyjnemu, który wykorzystał je w dalszych pracach nad produktami. Często też wysyłamy produkty Sokołowa do blogerów, którzy aktywnie uczestniczą w warsztatach w naszej Akademii Smaku, by podzielili się z nami swoim zdaniem na temat tych nowości. To bardzo cenna współpraca – dzięki tak pozyskanym głosom z zewnątrz, uzyskujemy pełniejszy obraz naszych wyrobów.


Niezwykle istotne są dla nas również sygnały płynące od naszych partnerów biznesowych i sieci sklepów, z którymi współpracujemy. Dzięki tym wszystkim opiniom możemy dopracowywać receptury, jak również optymalizować cały proces – od stworzenia produktu aż po umieszczenie go na sklepowej półce. Działania CSR polegają bowiem także na aktywnym słuchaniu konsumentów i osób z naszego otoczenia biznesowego oraz wyciąganiu wniosków.

 

 

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Sokolow działania CSR  informacja prasowa
TAGI: ; naszych; tworzymy; również; produkty; sokołowie; ciebie; konsumentów; także; nowych; dzięki; bowiem; wspólnie; stworzenia; najnowsze; łączymy; filary; opinii; słuc;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »