FORUM AGRO INWESTOR OZE w Kielcach

forum agroCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie jako patronat wydarzenia zaprasza na Forum, które będzie doskonałą okazją do spotkania inwestorów rolnych, dostawców technologii i urządzeń, wykonawców i wszystkich osób zainteresowanych tematem potencjału energetycznego tkwiącego w gospodarstwach rolnych. Nie zabraknie tu również aspektów prawnych, związanych z dzierżawą terenów pod inwestycje OZE.

 

 
   

Ponad 30 tysięcy rolników zachęcanych do Odnawialnych Źródeł Energii

Rozpoczyna się kampania promująca Odnawialne Źródła Energii wśród producentów rolnych. W najbliższy weekend zostanie wręczonych rolnikom ponad 30 tysięcy zaproszeń na FORUM AGRO INWESTOR OZE redakcji GLOBEnergia, które odbędzie się 20 marca 2014 w Kielcach.

Gospodarstwa rolne mają ogromny potencjał zastosowania odnawialnych źródeł energii oraz energii odpadowej jako alternatywy wobec paliw konwencjonalnych. O ile wykorzystanie biomasy jest już szeroko rozpowszechnione, to warto zapoznać się także z innymi technologiami wkraczającymi na polski rynek. Pompy ciepła w ogrzewaniu budynków, ciepła woda z kolektorów słonecznych wykorzystywana w celach gospodarczych czy elektrownia słoneczna oparta na fotowoltaice, to rozwiązania na miarę nowoczesnego gospodarstwa rolnego.

Forum będzie doskonałą okazją do spotkania inwestorów rolnych, dostawców technologii i urządzeń, wykonawców i wszystkich osób zainteresowanych tematem potencjału energetycznego tkwiącego w gospodarstwach rolnych. Nie zabraknie tu również aspektów prawnych, związanych z dzierżawą terenów pod inwestycje OZE.
 
Dodatkowe informacje

Bezpłatna wejściówka

FORUM AGRO INWESTOR OZE, 20 marca 2014 podczas targów ENEX Nowa Energia w Kielcach
Organizacja: Redakcja GLOBEnergia we współpracy z Targami Kielce oraz Laboratorium OZE Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
Miejsce: Targi Kielce, Hala G
Udział: Bezpłatny
Patronat: Śląska Izba Rolnicza, Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Regionalne Centrum Ekoenergetyki w Łosiowie, Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej
Współpraca: Viessmann, Bąkowski Kancelaria Radcowska,

Informacje:
Redakcja GLOBEnergia
ul. Cechowa 51, 30-614 Kraków
tel/fax 12 654 52 12
redakcja@globenergia.pl
www.globenergia.pl

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

forum agro
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: energii; doradztwa; inwestor; rolnych.; również; aspektów; gospodarstwach; energetycznego; prawnych; ; tematem; potencjału; terenów; rolniczego; ; ośrode;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »