FEERUM na AGRO SHOW 2017

 
Farma  Redlo  FEERUM22 września 2017 roku rozpoczyna się prestiżowa dla naszej branży, największa w Europie, plenerowa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych AGRO SHOW w Bednarach niedaleko Poznania. Na przekraczającej 150 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentuje się 800 wystawców. Wśród nich FEERUM – lider polskiego przemysłu magazynowo – suszarniczego.


Nowością tegorocznego AGRO SHOW będzie ścieżka edukacyjna, w której udział wezmą uczniowie
i nauczyciele mechanizacji rolnictwa. FEERUM jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw przystąpiło do tego projektu.
- Wszystkim osobom odwiedzającym stoisko FEERUM – uczniom, nauczycielom, jak i pozostałym osobom zwiedzającym targi zaprezentujemy działanie nowoczesnych systemów transportu pionowego i poziomego ziarna. Rolnictwo to dzisiaj coraz bardziej nowoczesna i wymagająca gałąź gospodarki. W FEERUM przykładamy dużą wagę do tworzenia nowatorskich rozwiązań i chętnie dzielimy się naszą wiedzą z rolnikami, także tymi przyszłymi - mówi Daniel Janusz, prezes zarządu FEERUM S. A.


Innowacyjne rozwiązania transportu ziarna, składające się m.in. z redlerów łukowych czy podnośników kubełkowych z unowocześnionym układem napędu i kształtem głowicy są nieodłącznym elementem realizacji FEERUM, oddawanych do użytku na przestrzeni ostatnich dwóch lat. W tym czasie FEERUM zrealizowało na terenie naszego kraju ponad 80 inwestycji o łącznym tonażu przekraczającym 200 tys. ton.


Cechą wyróżniającą FEERUM S. A. jest unikalny, w pełni zintegrowany, system projektowania i produkcji. Nowoczesna technologia i zrobotyzowane linie produkcyjne pozwalają spełniać najbardziej wymagające oczekiwania klientów w maksymalnie krótkim czasie, z gwarancją najwyższej jakości.


- Takiemu wyzwaniu podołaliśmy jako Generalny Wykonawca podczas projektowania, budowania i oddania do użytku obiektu magazynowo – suszarniczego dla Farmy Redło w województwie zachodniopomorskim. Spełniając najwyższe wymagania polskiej firmy z kapitałem niemieckim zrealizowaliśmy w planowanym terminie obiekt o pojemności blisko 20 tys. ton, przystosowany do ciągłej pracy i wydajności przerobowej 130 ton/h. Równolegle prowadziliśmy zaawansowane prace w 9 kolejnych obiektach w Polsce (m.in. w województwach opolskim, podlaskim, lubuskim, mazowieckim i łódzkim) oraz Europie (m.in. na Litwie, Łotwie, Ukrainie, Rumunii i Czechach) – informuje Wojciech Marciniszyn, dyrektor handlowy Feerum S. A.


Podczas AGRO SHOW FEERUM S. A. zaprasza na stoisko nr 80 w sektorze C. Na pytania inwestorów i przedsiębiorców rolnych będą odpowiadać specjaliści FEERUM, prezentujący unikalną technologię i produkty spółki. Firma rozwija działalność również w Tanzanii, dlatego zaprasza odwiedzających do skosztowania na swoim stoisku oryginalnej kawy z Afryki.
Pokazy w ramach ścieżki edukacyjnej zaplanowane są 22 września (piątek), w godzinach: 10.30, 11.30, 12.30, 14.00 i 15.30.


 

Więcej informacji o Feerum S.A.
Feerum S.A projektuje i buduje kompleksowe obiekty suszarniczo- magazynowe. Dzięki temu rolnicy, producenci zbóż, roślin strączkowych i oleistych, kukurydzy a także pasz, znacznie ograniczają
i minimalizują koszty produkcji. Spółkę cechuje najwyższa dbałość o ziarno i środowisko naturalne.
Feerum S.A. oferuje w pełni kompleksowe rozwiązania – od analizy potrzeb Klienta, poprzez propozycję dostosowanych do nich rozwiązań technologicznych, produkcję urządzeń, aż po uruchomienie obiektu i oddanie go do eksploatacji.

Niezwykle ważne jest bezawaryjne funkcjonowanie zaprojektowanych i wybudowanych przez spółkę obiektów. Prawidłowość ich pracy jest monitorowana on-line, dzięki temu Klienci czują się bezpiecznie.

Wyjątkowość oferowanych przez Feerum S.A. rozwiązań doceniają Klienci w Polsce i za granicą. Spółka jest obecna w Niemczech, na Białorusi, Ukrainie, Litwie, Łotwie, w Rumunii oraz w Mongolii. Obecnie realizuje kontrakt na pięć dużych kompleksów suszarniczo-magazynowych w Tanzanii.
Feerum S.A. konsekwentnie umacnia wiodącą pozycję innowacyjnej, dynamicznej i nowoczesnej firmy. Od maja 2013 roku spółka notowana jest na rynku głównym GPW.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Farma  Redlo  FEERUM
TAGI: feerum; ; magazynowo; ukrainie; ; rumunii; Łotwie; ; litwie; ; feerum; ; spółka; klienci; rozwiązań; produkcji.; osobom; stoisko; transportu; zaprasza; spółkę; nowoczesna; pełn;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »