Dzień otwarty w sklepie TwojaZagroda.pl

Pokazy maszyn rolniczych topowych polskich producentów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i mega rabaty na asortyment sklepu – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na klientów sklepu TwojaZagroda.pl już 2 lipca. Sklep rolniczy zaprasza do swojej siedziby w Sokółce na Dzień Otwarty.

- Niebawem rozpoczynają się żniwa, więc rolnicy będą szczególnie teraz potrzebować naszych produktów i fachowych porad. Najlepszą okazją, aby przekonać się do tego, że w naszym sklepie każdy klient znajdzie coś dla siebie będzie Dzień Otwarty naszego sklepu – mówi  przedstawiciel sklepu TwojaZagroda.pl – Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 2 lipca w godzinach 8:00 – 17.00, ale warto zauważyć, że główne atrakcje będą odbywać się w pierwszej połowie dnia.

Co ciekawe wstęp jest wolny, a wszystkie atrakcje są całkowicie za darmo. Najciekawszym i najważniejszym elementem przygotowanym przez sklep rolniczy TwojaZagroda.pl będą dynamiczne pokazy ciągników marki Farmtrac i maszyn Metal-Fach.

- Przez dynamiczne pokazy rozumiemy to, że ciągniki oraz maszyny będą faktycznie pracowały. Rolnicy będą mogli zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda orka pługiem oraz owijanie bel – dodaje przedstawiciel sklepu.

2 lipca będzie można zobaczyć również pełną ofertę ciągników Farmtrac, maszyn Metal-Fach oraz POM Augustów – sklep jest oficjalnym dealerem tych producentów. Dodatkowo eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące szczegółów technicznych. Przez cały dzień w sklepie będą obowiązywały atrakcyjne rabaty,
przygotowane zostały również konkursy z dużą pulą nagród.

- Pomyśleliśmy również o najmłodszych miłośnikach rolnictwa. W ciągu dnia na placu będzie animator, który poprowadzi gry i zabawy. Będzie to, co dzieci lubią najbardziej, czyli malowanie twarzy i wata cukrowa. Dorośli mogą natomiast liczyć na darmowy gorący posiłek  – zachęca przedstawiciel sklepu.

Warto zaznaczyć w kalendarzu dzień 2 lipca i pojawić się przy ulicy Kresowej 62 w Sokółce. Zaprasza sklep TwojaZagroda.pl

Sklep rolniczy TwojaZagroda.pl w ciągu ostatnich lat zyskał uznanie lokalnych rolników, którzy doceniają szeroki asortyment sklepu, który w tym momencie przekroczył już liczbę 10 000 elementów z działów takich jak: części do ciągników i maszyn rolniczych, części do wszystkich maszyn Metal-Fach, odzież i akcesoria BHP, ogrodnictwo, oleje i smary, opony, akcesoria rolnicze czy narzędzia warsztatowe. Sklep oferuje również dowóz części bezpośrednio na miejsce awarii maszyny lub szybką dostawę kurierem. TwojaZagroda.pl oferuje też szeroką ofertę dealerską, w którą wchodzi pełna oferta producentów: ciągniki Farmtrac, maszyny Metal-Fach oraz maszyny POM Augustów.

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: twojazagroda.pl; dzień; będą; ; maszyn; sklepu; maszyny; będzie; również; sklepie; ciągników; części; otwarty; rolniczy; ciągniki; ciągu; pokazy; zobaczyć; akcesoria; d;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »