Dzień kobiet

 

Kot dzien kobiet  018 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, zarówno tych mniejszych, jak i tych większych. W tym dniu panowie obdarowują panie drobnym upominkiem. Każda Dama duża i mała powinna być obdarowana wyjątkowym prezentem.
Kot Mleczysław, główny bohater kampanii „Mamy kota na punkcie mleka” sfinansowanej z Funduszu Promocji Mleka i prowadzonej przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka, pamiętał o tym wyjątkowym dniu. Z tej wyjątkowej okazji jaką jest Dzień Kobiet, przygotował mleczną niespodziankę dla swojej koleżanki – Mlecznej Kity. Jak myślicie, co to mogło być? – obiad pełen mlecznych smakołyków.


Mleko i produkty mleczne posiadają unikalne wartości odżywcze. Odgrywają one istotną rolę w żywieniu człowieka. Dzięki witaminom A, D, E, K i witaminom z grupy B oraz minerałom takim jak: wapń, magnez czy potas, które zawarte są w nabiale, organizm może prawidłowo funkcjonować. Ponadto składniki zawarte w mleku i jego przetworach przyczyniają się do budowania naturalnej odporności przed wirusami i bakteriami.


Z okazji Dnia Kobiet Kot Mleczysław życzy Wszystkim Paniom, duuuuużo radości, szczęścia i pogody ducha oraz zaprasza do udziału w bezpłatnym programie „Mamy kota na punkcie mleka”.


Rekrutacja do programu trwa cały 2019 rok. Nauczycielu, nie zwlekaj! Dołącz do programu już dziś! Wystarczy wejść na stronę programu www.kochammleko.pl pobrać i wypełnić deklarację przystąpienia, a następnie przesłać ją na adres promocja@izbamleka.pl lub wysłać pocztą na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok.

Program „Mamy kota na punkcie mleka” sfinansowany jest z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.


źródło: Biuro kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Kot dzien kobiet  01
TAGI: dzień; polską; punkcie; „mamy; kobiet; programu; mleka”; ; okazji; producentów; kampanii; hodowców; federacją; współpracy; witaminom; promocji; funduszu; za;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »