Dzieciaki Mleczaki - Kolejna edycja

 Kolejny rok realizowany jest projekt edukacyjno - informacyjny Polskiej Izby Mleka, pt. „Dzieciaki Mleczaki”, który jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.


Głównym celem projektu jest zwiększenie spożycia mleka i jego przetworów wśród dzieci. Poprzez współpracę z placówkami oświatowymi dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, edukujemy, bawimy a przede wszystkim uczymy o tym jak ważny jest nabiał w codziennej diecie dzieci.
Dzięki nauce poprzez zabawę kształtujemy prawidłowe nawyki żywieniowe w tym również kreujemy modę na picie mleka każdego dnia.


Dzięki dotychczasowym działaniom udało się nam ….
.
Już dziś w programie uczestniczy około 60 tysięcy dzieci z całej Polski.
Aby przystąpić do programu, należy wejść na stronę www.dzieciakimleczaki.pl, deklarację i wysłać ją na adres e-mail dzieciaki@dzieciakimleczaki.pl. Każda placówka oświatowa, która przyłączy się do programu jest aktywnie wspierana w realizacji działania poprzez materiały edukacyjne oraz gadżety promocyjne.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: poprzez; dzieci; mleczaki; edycja; kolejna; dzieciaki; przystąpić; całej; programu; ; wejść; stronę; tysięcy; należy; programie; dotychczasowym; każdego;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »