Działania opiekuńcze i terapie rolnicze - rozwiązania funkcjonalne

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie pn. „Działania opiekuńcze i terapie rolnicze – rozwiązania funkcjonalne” w dniu 9.12.1029 r.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, ul. Wyszyńskiego 70/126, 42-200 Częstochowa. Szkolenie skierowane jest do rolników, LGD, nauczycieli szkół rolniczych, studentów, mieszkańców obszarów wiejskich oraz pracowników JST.

Celem szkolenia jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat koncepcji gospodarstwa społecznego, w tym w szczególności programu działań i terapii, które mogą być realizowane w jego ramach. Jako przykład zostanie przedstawiona hortiterapia, która jest metodą terapii zajęciowej i może być wykorzystywana w działalności gospodarstwa społecznego. Drugim celem szkolenia jest określenie potencjału powstawania gospodarstw społecznych i opiekuńczych na bazie doświadczeń projektowych w województwie lubuskim i kujawsko-pomorskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rekrutacja na szkolenie będzie prowadzona do 2.12.2019 r. Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia uczestnictwa i przesłanie mailem (skan) na adres: g.dziedzic@cdr.gov.pl, faxem na nr: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy szkolenia otrzymają Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Informacji merytorycznych o szkoleniu udziela:

Józefina Król-Nowinski - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: 12 424 05 09, e-mail: j.krol@cdr.gov.pl
Monika Mrożek - kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich ŚODR w Częstochowie, e-mail: m.mrozek@odr.net.pl

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Grzegorz Dziedzic - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 06, e-mail: g.dziedzic@cdr.gov.pl


Do pobrania:
Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; szkolenie; wiejskich; terapie; rolnicze; rozwiązania; opiekuńcze; rolniczego; szkolenia; obszarów; ; rozwoju; szkoleniu; zgłoszenia; adres:; gospodarstwa; działania; funkc;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »