Szkolenie internetowe dla nauczycieli pt. "Ubezpieczenia i umowy w działalności gospodarczej prowadzonej na obszarach wiejskich i w rolnictwie"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe dla nauczycieli pt. „Ubezpieczenia w działalności gospodarczej prowadzonej na obszarach wiejskich i w rolnictwie”. Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół rolniczych zainteresowanych tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością.

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z formami ubezpieczeń, zarówno w przedsiębiorstwach działających na obszarach wiejskich, jak również w gospodarstwach rolnych. Przekazana zostanie wiedza z zakresu przepisów prawnych regulujących obowiązkowe i dotowane ubezpieczenia.Wyjaśnione zostaną także formy zabezpieczeń przy zawieraniu umów.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Nauczyciele zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu proszeni są o przesłanie pocztą tradycyjną, fax-em lub e-mailem (skan) potwierdzonej przez pracodawcę oraz podpisanej przez siebie karty zgłoszenia uczestnictwa do Centrum Doradztwa Rolniczego o/Kraków.

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 8 lutego do 31 sierpnia 2016 roku. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR O/Kraków poprzez platformę szkoleniową w ramach konsultacji drogą elektroniczną lub na forum.

O uczestnictwie w kształceniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia. Rekrutacja na szkolenie będzie miała charakter ciągły. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 czerwca 2016 r.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać mailem (skan) na adres: szkolenia.krakow@cdr.gov.pl, pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 50% sumy poprawnych odpowiedzi w testach zaliczeniowych występujących po każdym module szkoleniowym.

Zastronę merytoryczną szkolenia odpowiada:

  • Mateusz Grojec z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: (12) 424-05-25, m.grojec@cdr.gov.pl
  • Michał Wnęk z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: (12) 424-05-02, m.wnek@cdr.gov.pl

Informacji w sprawie rekrutacji udziela pani Teresa Sędzik z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 54, e-mail: t.sedzik@cdr.gov.pl

Karta Zgłoszenia uczestnictwa

Program szkolenia (moduły)

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wiejskich; doradztwa; rolniczego; zgłoszenia; szkolenia; obszarach; szkolenie; prowadzonej; obszarów; nauczycieli; internetowe; będą; ; gospodarczej; szkoleniu; rozwoju; działalnośc;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »