Drugie życie Rolnika. Restrukturyzacja kluczem do uratowania gospodarstwa rolnego

W rozmowie z panem Piotrem Rogalewskim reprezentującym Kancelarię R&K o restrukturyzacji gospodarstw rolnych.


Zajmują się Państwo restrukturyzacją gospodarstw rolnych?

Piotr Rogalewski: Oferujemy kompleksową pomoc prawną w procesie oddłużania gospodarstw rolnych. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy optymalnie dobiorą narzędzia prawne, dające Klientowi korzyści wyjścia z długów. Zajmujemy się m. in. zadłużeniami, obciążeniami hipotecznymi, sprawami związanymi z zabezpieczeniem majątkowym, a także sprawami związanymi z ochroną przedmiotu leasingu. Reprezentujemy klientów przed sądami. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że następstwem problemów finansowych rolników jest wypowiedzenie umów leasingowych co uniemożliwia prowadzenie gospodarstwa bez własnych maszyn. Jesteśmy po to, by w tych sytuacjach pomóc. Przeprowadzamy przez cały proces restrukturyzacji gospodarstwa.


Kiedy powinni zgłosić się do Państwa rolnicy, którzy mają problemy?

Piotr Rogalewski: Są dwie przesłanki. Kiedy istnieje zagrożenie niewypłacalności lub niewypłacalność. Najczęściej zgłaszają się do nas rolnicy, którzy mają już rozwiązane umowy kredytowe, leasingowe. Mają już pozwy w sądach o zapłatę, nakazy zapłaty. Rolnik, nad którym wisi widmo niewypłacalności może się z nami skontaktować. Ponadto, po pomoc powinni zgłosić się ci rolnicy, którzy mają wyznaczony termin licytacji w sądzie.


Co wyróżnia Państwa Kancelarię?


Piotr Rogalewski: Przede wszystkim specjalizacja, gdyż zagadnienia prawne związane z restrukturyzacją należą do bardzo skomplikowanych. Dzięki naszym sprawdzonym rozwiązaniom bezproblemowo obsługujemy Klientów na terenie całego kraju pozostając z nimi w stałym kontakcie.


W jaki sposób można się z Państwem skontaktować ?


Piotr Rogalewski: Do nas nie trzeba przyjeżdżać. Wystarczy kontakt telefoniczny z naszą Kancelarią. Jeżeli przygotowujemy restrukturyzację wszystko może odbywać się mailowo lub listownie. Obsługujemy Klientów niezależnie od ich miejsca zamieszkania i usytuowania miejsca aktywności gospodarczej. Konsultacja w formie telefonicznej lub spotkania jest bezpłatna. Zawsze jasno i obrazowo staramy się przedstawić rozwiązania wyjścia z problemu z jakim zgłosił się do nas rolnik. Kontakt możliwy jest pod numerami telefonów:

0048 67 350 21 38
0048 61 415 20 50
0048 58 500 82 06
0048 22 100 42 18

oraz adresem mailowym: kancelaria@restrukturyzacja24.pl

www.restrukturyzacja24.pl

 

 3c527a74

 

 

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

3c527a74
TAGI: którzy; rogalewski:; rolnicy; ; klientów; gospodarstw; gospodarstwa; niewypłacalności; państwa; zgłosić; obsługujemy; powinni; restrukturyzacją; wyjścia; miejsca; sprawami; związ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »