Artykuł o Tematyce Ekologicznej Doskonalenie umiejętności ekspertów przyrodniczych w zakresie rozpoznawania siedlisk

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w dniach 20-23 czerwca 2019 r. organizuje szkolenie „Doskonalenia umiejętności ekspertów przyrodniczych w zakresie rozpoznawania i kwalifikowania siedlisk przyrodniczych. Szkolenie jest dostępne dla osób zainteresowanych rozszerzeniem wiedzy z zakresu siedlisk przyrodniczych, w pierwszej kolejności dla ekspertów  przyrodniczych. Szkolenie ma charakter terenowy, zajęcia będą odbywały się na Suwalszczyźnie i będą dotyczyły kwalifikowania łąk do określonego typu siedliska przyrodniczego i rozpoznawania gatunków wskaźnikowych i chronionych.

Szkolenie:

Miejsce szkolenia: Lipniak 3, 16-402 Suwałki Miejsce noclegów i wyżywienia:  Zakład Aktywności Zawodowej SOWA w Lipniaku, Lipniak 3, 16-402 Suwałki

Termin napływu zgłoszeń upływa 22 maja 2019 r. Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać na adres: a.korczykowska@cdr.gov.pl. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względów organizacyjnych ilość miejsc ograniczona.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia w przypadku, gdy liczba chętnych będzie niższa niż 30 osób.

Wpłaty za szkolenie należy uiścić po otrzymaniu maila o zakwalifikowaniu się na szkolenie (dydaktyka – 236 zł , noclegi, wyżywienie 255 zł ) razem: 491 zł .
Przelew należy dokonać na: CENTRUM DORADZTWA ROLNICZEGO w BRWINOWIE 05-840 Brwinów, ul. Pszczelińska 99.
Nr konta 61 1130 1017 0020 1234 5520 0004  (do 26 maja 2019 r) z dopiskiem „Siedliska przyrodnicze”.
Faktura zostanie wystawiona na podstawie wypełnionej karty zgłoszenia.

W przypadku niedokonania wpłaty w podanym wyżej terminie (do 26 maja 2019 r) uczestnik pozostanie skreślony z listy uczestników szkolenia

Osoby zainteresowane przybyciem do ośrodka w przeddzień szkolenia proszone są o odnotowanie tego w karcie zgłoszenia – w celu wcześniejszego zarezerwowania dla nich noclegów, przy czym z noclegów w przeddzień szkolenia rozliczają się indywidualnie z właścicielem obiektu. W dniach szkolenia pierwszeństwo rezerwacji noclegów przysługuje uczestnikom szkolenia (dotyczy osób, które przybywają z osobami towarzyszącymi)

Na zajęcia terenowe prosimy o zaopatrzenie się w nakrycia głowy, gumowce, lub inne wodoodporne buty, preparaty ochronne przed kleszczami, ewentualnie lupy.

W trakcie szkolenia uczestnicy będą poruszać się własnymi samochodami. Siedliska są zlokalizowane w niewielkich odległościach i umożliwiają dotarcie do nich samochodami osobowymi

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu należy niezwłocznie powiadomić organizatora. Jeśli zgłoszenie rezygnacji odbędzie się w okresie późniejszym niż 2 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia wpłaty nie będą zwracane.

Osoby, które nie przybyły na szkolenie mimo wcześniejszego zgłoszenia, będą obciążane kosztami tego szkolenia.

 

Osoba do kontaktu w sprawach merytorycznych: Marta Gajewska, tel. 22 125 62 22 ,e-mail: m.gajewska@cdr.gov.pl,

Osoba do kontaktu w sprawach organizacyjnych: Anna Korczykowska, tel. 22 125 62 10, e- mail: a.korczykowska@cdr.gov.pl


Do pobrania

Karta zgłoszenia uczestnictwalink zewnętrzny

Harmonogram szkolenialink zewnętrzny

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; szkolenia; będą; rozpoznawania; siedlisk; przyrodniczych; zakresie; doradztwa; należy; noclegów; umiejętności; zgłoszenia; doskonalenie; sprawach; kontaktu; które; zaję;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »