Doosan Bobcat EMEA ogłasza nowego prezesa i ważne zmiany w globalnej strukturze organizacyjnej

Gustavo Otero smallDoosan Bobcat, światowy lider w branży sprzętu kompaktowego, ogłosił nowych prezesów oraz zmiany organizacyjne w globalnej strukturze firmy.

 

Zmiany są ogłaszane w momencie, gdy firma podejmuje działania we wszystkich regionach w celu zintegrowania siły i skali działalności na całym świecie, niezmiennie koncentrując się na rozwiązaniach zorientowanych na klienta oraz poszerzając i udoskonalając strategię firmy dążącą do oferowania pełnej gamy produktów. W rezultacie firma Doosan Bobcat ogłosiła mianowanie nowych prezesów regionów oraz nową strukturę organizacji i kierownictwa, w tym między innymi nowo powstałe światowe grupy odpowiedzialne za inżynierię, zaopatrzenie i strategię.

 

W ramach wspomnianych zmian firma Doosan Bobcat ogłasza mianowanie następujących stanowisk kierowniczych, ze skutkiem natychmiastowym:

 

Gustavo Otero został mianowany prezesem Doosan Bobcat Europe, Middle East and Africa (EMEA). Otero pracował wcześniej jako wiceprezes działu ładowarek kompaktowych i podnośników teleskopowych w Doosan Bobcat EMEA. Otero będzie mieć swoją siedzibę poza siedzibą główną Doosan Bobcat EMEA - w Dobris w Czechach.
Mike Ballweber został mianowany prezesem Doosan Bobcat North America. Ballweber był wcześniej wiceprezesem działu klientów komercyjnych w Doosan Bobcat North America.
Alvaro Pacini został mianowany starszym wiceprezesem działu światowego zaopatrzenia w Doosan Bobcat. Pacini był wcześniej prezesem regionu w EMEA.
Troy Kraft został mianowany starszym wiceprezesem działu światowej inżynierii w Doosan Bobcat.
Youngmin Kwon został mianowany starszym wiceprezesem działu globalnej strategii i doskonałości operacyjnej/zarządzania przez jakość.

Wszyscy wymienieni powyżej menadżerowie będą odpowiadać bezpośrednio przed dyrektorem generalnym Doosan Bobcat - Scottem Parkiem.

 

- Jako światowa firma dokonujemy tych kroków, by jeszcze bardziej postawić na współpracę poprzez udostępnianie najlepszych pomysłów i innowacji na całym świecie - mówi Park. - Jestem pewien każdego z tych liderów obejmujących nowe i rozszerzone funkcje i czekam na naszą współpracę, która zapewni nam stały wzrost na światowym rynku.

 

Nowy prezes Doosan Bobcat EMEA

 

Gustavo Otero został mianowany prezesem regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Otero dołączył do Doosan Bobcat w 2012 roku, a ostatnio pracował jako wiceprezes działu ładowarek kompaktowych i podnośników teleskopowych regionu EMEA. Wcześniej był wiceprezesem działu sprzętu budowlanego Doosan Infracore EMEA oraz pracował jako dyrektor generalny w Geith i posiada 20-letnie doświadczenie w branży maszyn budowlanych i branży motoryzacyjnej. Otero uzyskał tytuł magistra inżynierii przemysłowej na Universidade de Vigo, Executive MBA w IESIDE Business Institute oraz PDD w IESE Business School Universidad de Navarra.

 

Gustavo Otero: - Cieszę się na myśl o pracy z naszymi światowymi zespołami kierowniczymi, liderami i siecią dealerów, która zapewni nam długoterminowy rozwój oraz wydajniejszą współpracę i wprowadzanie innowacji. Wierzę, że rozszerzona globalna struktura organizacyjna pomoże nam uzyskiwać nowe poziomy sukcesu w krajach EMEA oraz umocni naszą pozycję jako globalnego lidera w branży sprzętu kompaktowego, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze produkty.

 

Światowy zespół kierowniczy

 

W ramach tej inicjatywy Doosan Bobcat ogłasza dodatkowe stanowiska kierownicze, które staną na czele rozszerzonej struktury globalnej i pomogą rozwijać koncentrację firmy na inżynierii, zaopatrzeniu i strategii w kontekście globalnym. Te światowe zespoły mają na celu zachęcanie do współpracy, aktywności i dążenia do wprowadzania innowacji oraz strategii rozwoju.

 

Alvaro Pacini został mianowany starszym wiceprezesem działu światowego zaopatrzenia. Jest odpowiedzialny za funkcje związane ze światowymi zamówieniami, w tym między innymi związane z regionalnym zarządzaniem strategicznym administracją i towarami. Dołączył do Doosan Bobcat w 2011 roku, a ostatnio pracował jako prezes regionu Doosan Bobcat EMEA. Pacini posiada 30-letnie doświadczenie w branży maszyn budowlanych i branży motoryzacyjnej, obejmujące między innymi operacje, strategie, zaopatrzenie, łańcuch dostaw oraz zarządzanie przez jakość.

 

Troy Kraft, mianowany starszym wiceprezesem działu światowej inżynierii, szefował działowi inżynierii Doosan Bobcat North America przez blisko 12 lat. Teraz dołączył do światowego zespołu kierowniczego i jest odpowiedzialny za światowy rozwój sprzętu kompaktowego, bezpieczeństwo produktu i standardy międzynarodowe.

 

- Niezmiernie się cieszymy, że Troy i Alvaro poprowadzą światowe zespoły inżynierii i zaopatrzenia - mówi Scott Park. - Wniosą oni unikalny talent i profesjonalne spojrzenie, które ułatwi pracę naszemu globalnemu zespołowi kierowniczemu, wynikające z dogłębnej znajomości branży technicznej i imponujących umiejętności zarządzania.

 

Kraft i Pacini dołączają do Youngmin Kwon, starszego wiceprezesa działu globalnej strategii i doskonałości operacyjnej/zarządzania przez jakość, jako członkowie globalnego zespołu kierowniczego Doosan Bobcat.

 

- Nasza nowa światowa struktura i zespół kierowniczy będą promować lepszą współpracę i aktywność w regionach firmy na całym świecie - mówi Park. - Będziemy razem bliżej pracować jako jeden światowy zespół, który zapewni wydajniejszą współpracę, wprowadzanie innowacji oraz nieprzerwany wzrost firmy Doosan Bobcat.

 

Więcej informacji na temat firmy Bobcat oraz oferowanych produktów znajduje się na stronie www.bobcat.eu

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Gustavo Otero small
TAGI: doosan; bobcat; działu; mianowany; został; wiceprezesem; branży; globalnej; starszym; pacini; prezesem; pracował; wcześniej; sprzętu; regionu; inżynierii; strategii; ogłasza; całym; wsp&oacut;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »