Dlaczego reputacja jest ważna? Public relations w jednostkach doradztwa rolniczego

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na szkolenie pt.: Dlaczego reputacja jest ważna? Public relations w jednostkach doradztwa rolniczego. Szkolenie odbędzie się w dniach 22-23 maja 2014 r. W kontaktach w sferze publicznej najistotniejszym czynnikiem relacji klientów z instytucją jest zaufanie. Celem szkolenia jest doskonalenie wiedzy i umiejętności związanej z kształtowaniem dobrych relacji z klientami i partnerami publicznych jednostek doradztwa rolniczego (JDR) poprzez budowania zaufania i dobrej reputacji.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy kadrę kierowniczą oraz pracowników odpowiedzialnych za realizację zadań z zakresu public relations.
Rozpoczęcie szkolenia w dniu 22 maja o godz. 11.00, a zakończenie w dniu 23 maja ok. godz. 13.00.
Koszty udziału w szkoleniu:
1.    pracownicy ODR - 178,00 zł od osoby - w cenie zawarte są koszty wyżywienia i noclegu. Koszty dydaktyczne pokrywa Centrum Doradztwa Rolniczego.
2.    pozostali uczestnicy:

  • 370,00 zł od osoby - cena netto zwolniona z VAT w przypadku, gdy uczestnictwo w szkoleniu jest finansowane co najmniej w 70% ze środków publicznych (oświadczenie). W cenie zawarte są koszty dydaktyczne oraz wyżywienie i nocleg.
  • 455,10 zł od osoby - cena brutto z 23% VAT.

Ważnym atutem szkolenia jest prowadzący – dr Lech Górniak (Katedra Psychologii i Dydaktyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie) - ekspert w prowadzeniu treningów, szkoleń i programów doradczych z zakresu psychologii organizacji, kontaktów z klientami, umiejętności społecznych, komunikacji międzyludzkiej i społecznej. Współautor i wykonawca ponad dwustu projektów szkoleniowych i doradczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie karty zgłoszenia oraz oświadczenia (jeśli dotyczy) do dnia 9 maja 2014 r. e-mailem na adres: j.dabrowska@cdr.gov.pl lub faksem 22/ 729 72 91. Szkolenie odbędzie się po zebraniu minimum 20 uczestników.

Karta zgłoszenia
Harmonogram szkolenia
Oświadczenie

Informacje i zgłoszenia:
Janina Dąbrowska, tel. 22/ 729 66 34-38 wew. 106

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; public; rolniczego; szkolenie; szkolenia; koszty; dlaczego; relations; jednostkach; dydaktyczne; relacji; publicznych; zakresu; umiejętności; szkoleniu; zawarte; udzia;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »