Coop de France dołącza do grona patronów honorowych Międzynarodowego Forum Mleczarskiego

17 Międzynarodowe Forum Mleczarskie wzbudza zainteresowanie nie tylko w kraju, ale również za granicą, o czym świadczy chociażby liczba instytucji, których wsparciem konferencja może się pochwalić. Większość z nich to stali partnerzy, którzy wspierają nas od kilku lat, jednak stale staramy się nawiązywać współpracę z kolejnymi partnerami, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Do tego grona dołączyła właśnie francuska organizacja Coop de France Métiers du Lait. Podczas Forum będzie ją reprezentował pan Frédéric Chausson, który wygłosi prelekcję w sesji dotyczącej sytuacji na rynku mleka.

17 FSM 1 1


Coop de France Métiers du Lait zrzesza prawie 200 spółdzielni mleczarskich na terenie całej Francji. Instytucja jest zaangażowana w promocję modelu spółdzielczego jako osiągającego świetne rezultaty, wydajnego, zrównoważonego, trwałego, opartego na współpracy i solidarności. Organizacja reprezentuje i broni interesów swoich członków, jak również bierze czynny udział w dbaniu o rozwój swoich członków wspierając, prowadząc działalność doradczą oraz pomagając w realizacji projektów.


Więcej informacji o patronatach honorowych, a przede wszystkim o samym Międzynarodowym Forum Mleczarskim na stronie www konferencji: http://forum-mleczarskie.org. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-6 września w Hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku pod Warszawą. W roku tak pełnym zmian jak obecnie warto jest wspólnie pracować nad rozwiązaniami problemów, z którymi spotykają się przedstawiciele branży w innych krajach Europy i świata. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które stwarza niepowtarzalną możliwość podjęcia dyskusji w gronie, dla którego przyszłość branży mleczarskiej stanowi temat numer jeden.


Biuro Organizacyjne Międzynarodowego Forum Mleczarskiego

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

17 FSM 1 1
TAGI: france; międzynarodowego; mleczarskiego; również; organizacja; swoich; branży; métiers; dołącza; patronów; honorowych; wszystkim; września; dniach; odbędzie; edycja; tegoroczna; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »