Continental dostawcą opon OE do ciągników rolniczych John Deere

Ciągniki John Deere serii 6 z oponami Continental Tractor70 i Tractor85 w 30 rozmiarach
Zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny Continental w Lousado w Portugalii otrzymał najwyższe noty audytorów
 
Continental i John Deere, amerykański lider na światowym rynku w dziedzinie technologii rolniczych, rozpoczynają współpracę w zakresie oryginalnego wyposażenia. Od tej chwili ciągniki średniej wielkości John Deere 6MC, 6RC, 6M i 6R będą dostępne z oponami Continental Tractor70 i Tractor85 w 30 rozmiarach. Partnerstwo z John Deere jest dla Continental kolejnym krokiem na ścieżce rozwoju, jako dostawcy wyposażenia oryginalnego dla branży rolniczej.
Jednym z czynników wyboru Continental był audyt produkcji przeprowadzony przez zespół John Deere, który miał miejsce latem 2018 r. w fabryce w Lousado. W ramach kontroli eksperci producenta maszyn rolniczych przez kilka dni przeprowadzili w fabryce kompleksowe i szczegółowe testy obejmujące zarządzanie jakością oraz procesy dostaw, zarządzania ryzykiem i realizacji zamówień. Audytorzy przyznali Continental certyfikację z najwyższymi notami.

Tractor70 i Tractor85: standardowe opony z innowacyjną technologią

Opony radialne Tractor70 i Tractor85 charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i zapewniają wysoki komfort pracy, ochronę upraw oraz dobrą trakcję. Wyróżniają się innowacyjną konstrukcją stopki oraz technologią N.flex. Nylonowa konstrukcja karkasu jest o wiele bardziej elastyczna, a jednocześnie bardziej stabilna pod względem odkształceń niż inne materiały. Oba rodzaje opon są projektowane z myślą o zwiększeniu wydajności ciągników i minimalizowaniu ilości zużywanych zasobów. Nawet przy wysokich siłach napędowych ciągniki serii 6MC, 6RC, 6M i 6R produkowane przez John Deere na oponach Continental zapewniają minimalny poślizg i pozostawiają płytsze ślady chroniąc uprawy. Specjalna konstrukcja stopki wykonana z jednego kawałka stalowego drutu z krótszym wypełniaczem umożliwia szybki montaż oraz pracę nawet przy niższych wartościach ciśnienia, co mniej obciąża glebę.
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: continental; rolniczych; tractor70; tractor85; oryginalnego; stopki; ciągniki; bardziej; deere; ; fabryce; zapewniają; dostawcą; innowacyjną; oponami; ciągników; konstrukcja; materiały.; odkszta;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »