Concordia Ubezpieczenia i Vereinigte Hagelvericherung WaG na Dniach Pola DLG 2014

Concordia UbezpieczeniaW dniach 17 - 19 czerwca 2014 na terenie Centrum Produkcji Roślinnej DLG w Bernburg-Strenzfeld (Saksonia-Anhalt) odbędą się Dni Pola DLG (DLG- Feldtage).

Organizatorami tegorocznej edycji (wystawa ma miejsce co dwa lata) będzie czterech partnerów, a wśród nich Vereinigte Hagelvericherung WaG (udziałowiec Concordii Ubezpieczenia) oraz Niemieckie Towarzystwo Rolnicze DLG, Agravis Raiffeisen AG i kraj związkowy Saksonia-Anhalt.

Dni Pola DLG uznawane są za niemiecką platformę innowacyjności współczesnej produkcji roślinnej.
- DLG- Feldtage od wielu lat są wielkim wydarzeniem dla niemieckich i zagranicznych przedsiębiorstw, zajmujących się produkcją roślinną. To tutaj spotykamy większość ubezpieczonych u nas przedstawicieli gospodarstw rolnych z kraju i z zagranicy, a także mnóstwo zainteresowanych nowościami w dziedzinie nowoczesnej uprawy roślin. – mówi dr Rainer Langner, Prezes Zarządu Vereinigte Hagelvericherung WaG oraz Wieceprzewodniczący Rady Nadzorczej Concordia Polska TUW.


I dodaje… - Zapotrzebowanie na informacje jest ogromne, zwłaszcza z powodu obowiązującego w Niemczech, od tego roku podatkowego, równouprawnienia w ubezpieczeniu od wielu ryzyk. Dlatego podczas wystawy nie może zabraknąć naszej grupy. Poza tym z DLG łączy nas solidne i wieloletnie partnerstwo, które chcemy pielęgnować.


Podczas Dni Pola DLG zaprezentuje się szerokie spektrum wystawców, którzy zademonstrują wiele odmian roślin różnych firm hodowlanych z kraju i z zagranicy. Uczestnicy wystawy będą mogli obejrzeć pokazy maszyn rolniczych, poznać budowę roślin i uczestniczyć w panelach dyskusyjnych.


Na stoisku Vereinigte Hagelvericherung WaG i Concordii Ubezpieczenia uczestnicy wystawy zobaczą uprawy zniszczone w wyniku gradobicia. Ponadto poznają sposoby zabezpieczenia się przed ryzykiem huraganu, deszczu nawalnego oraz przymrozków wiosennych.

 

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Concordia Ubezpieczenia
TAGI: vereinigte; concordia; wystawy; dniach; ubezpieczenia; produkcji; uczestnicy; roślin; concordii; uprawy; wieloletnie; naszej; sz;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »